Tiskový výstup informačního systému abART - výstava/akce


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

 

II. bienále mladých výtvarníků Jihomoravského kraje

termín konání: 1983/07/08 - 1983/08/07
místo konání: Dům umění města Brna (Brno (Brno-město))
detail výstavy pořadatel výtvarník/osoba na výstavě dokumenty k výstavě

výstavy/akce
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: instituce, obce, pořadatele a předmětu. Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- instituce: pro vyhledávání instituce kde se výstava konala (např. galerie václava nebo i *špál)
- obec: pro vyhledávání institucí dle obce, kde se výstava konala (např. Kolín nebo i *brod)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- název: pro vyhledání názvu výstavy (např. mladí nebo i %mladí)
- termín: pro vyhledání začátku výstavy, ve formátu RRRR/*M/DD (např. 2006/05)
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Název:  Termín konání:
II. bienále mladých
osoba, narození
Brož Jan , 23.10.1948
Brožová Eva , 24.1.1948
Chadimová Radmila , 22.4.1956
Čubrda Zdeněk , 9.7.1949
Dočekalová Marie , 8.7.1950
Dungel Jan , 23.3.1951
Eliška Jiří , 19.11.1948
Exnarová Červinková Hana , 16.11.1949
Fronk Josef , 14.2.1953
Hanáček František , 8.7.1954
Höhmová Zdena , 4.10.1955
Houf Václav , 30.3.1949
Husák Milivoj , 25.8.1950
Illík Rostislav , 21.11.1952
Jakubec Jiří , 12.6.1955
Jedlička Petr , 31.1.1953
Jirků Boris , 10.4.1955
Juračková Arna , 18.5.1951
Klimeček Lubomír , 8.7.1949
Kokolia Vladimír , 27.11.1956
Konečný Jan , 14.5.1951
Kovářík Miroslav , 13.10.1951
Kučerová Lanátová Dagmar , 23.10.1952
Kyzlink Dalibor , 11.7.1950
Luffer Pavel , 15.7.1955
Měšťánek Tomáš , 20.4.1951
Milotová Zdařilová Eva , 7.10.1949
Mysliveček Boris , 1.1.1948
Nesvadba Otakar , 6.6.1949
Oliva Otmar , 19.2.1952
Pavézka Luděk , 10.12.1949
Pokorný Zdeněk , 28.2.1948
Pospíšil Jan , 9.1.1952
Rajlich Jan mladší , 10.6.1950
Rechlík Karel , 1.3.1950
Řehořík Zdeněk , 3.1.1951
Rossí Božena , 14.3.1957
Rossí Karel , 6.10.1955
Rudenko Ivan , 4.4.1956
Rujbr Oldřich , 26.8.1948
Ruller Tomáš , 15.3.1957
Sedláková Vladimíra , 17.4.1952
Šikula Vladimír , 20.6.1949
Sobotka Jiří , 3.12.1955
Šperková Blanka , 11.4.1948
Strýček Jan Thimotheus , 2.12.1949
Svítil Petr , 20.6.1953
Toman Oldřich , 20.3.1955
Ulma Alexander , 24.7.1948
Vavruša Radomír , 30.10.1948
Velek Jan , 1.5.1952
Veselý Petr , 14.10.1953
Wenzel Roman , 20.7.1954
Zahradník Saša , 29.8.1950
Zeman Bořek , 12.2.1950
Zeman Karel , 7.12.1949

 

instituce:
obec:
pořadatel:
předmět: