Print output information system abART - Expositions/Actions


 
Request in progress,
please wait ...
 

 

Umění mladých výtvarníků Československa 1958. Obrazy a plastiky

termín konání: 1958 - 1959
místo konání: Jízdárna Pražského hradu (Praha)

výstavy/akce
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: instituce, obce, pořadatele a předmětu. Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- instituce: pro vyhledávání instituce kde se výstava konala (např. galerie václava nebo i *špál)
- obec: pro vyhledávání institucí dle obce, kde se výstava konala (např. Kolín nebo i *brod)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- název: pro vyhledání názvu výstavy (např. mladí nebo i *mladí)
- termín: pro vyhledání začátku výstavy, ve formátu RRRR/MM/DD (např. 2006/05)
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Search
Name:  Termín konání:
Umění mladých výtvar
person, birth
Abel Svetozar , 11.8.1929
Adamec Arno Quido , 28.7.1922
Albich Milan , 9.6.1925
Alt Jaroslav , 30.7.1927
Antonová Alena , 16.12.1930
Baďura Vojtech , 10.11.1926
Baláž Jozef , 14.3.1923
Balcar Jiří , 26.8.1929
Balcer Miloš , 18.9.1923
Baník Teodor , 28.11.1929
Barčík Andrej , 20.11.1928
Bártfay Tibor Igor , 12.5.1922
Bartoš Jaroslav (Rek) , 23.4.1926
Bartošíková Oľga , 18.8.1922
Bartošová Vilhanová Laštovková Jana , 24.6.1929
Bauer Vladislav , 4.1.1928
Bělocvětov Andrej , 8.10.1923
Benedík Karel , 6.11.1923
Beneš Karel , 1.5.1932
Beneš Vlastimil , 3.10.1919
Beran Alexander , 22.7.1923
Beránek Václav , 8.2.1932
Berger Jiří , 20.6.1928
Berger Vlastimil , 19.2.1923
Bič František , 2.4.1920
Bidlo Vladimír , 19.10.1926
Bíma Jiří , 19.1.1923
Bobek Jaroslav , 19.2.1925
Böhm Svatoslav , 12.2.1934
Born Adolf , 12.6.1930
Boudová Kalinová Jana , 20.10.1931
Bradáček Jiří , 27.6.1922
Branč Ladislav , 4.9.1927
Bravenec Josef , 13.3.1922
Brdlík Zdeněk , 30.4.1929
Bruderhansová Božena , 30.10.1935
Bubeník Květoslav , 29.5.1922
Bubeníková Helena , 6.10.1920
Budínský Zdeněk , 18.7.1921
Bulant Josef , 26.2.1923
Buňatová Jitka , 8.6.1917
Burant František , 13.2.1924
Burešová Eva , 25.1.1922
Buriánek Luděk , 1.1.1923
Čančíková Pýchová roz. Vlasta , 20.9.1922
Čáp Stanislav , 14.2.1928
Čáslavský Radoslav , 14.3.1925
Čech Miloš , 4.10.1924
Čechová Olga , 6.4.1925
Čermák František , 30.1.1928
Čermáková Taimrová Běla , 24.4.1925
Červenková Stanislava , 9.12.1925
Čevela Mojmír , 26.9.1930
Chadima Jiří , 6.6.1923
Chatrný Dalibor , 28.8.1925
Chlupáč Miloslav , 10.7.1920
Chmelař František , 30.12.1921
Chochole Ladislav , 3.7.1931
Chotěnovský Zdeněk , 5.9.1929
Chudara Svatopluk , 11.9.1929
Chudomel Jaroslav , 7.2.1929
Cienciala Oto , 29.10.1931
Čihánková Semianová Jarmila , 26.6.1925
Cihla Jan , 11.1.1929
Corvin Jiří , 15.6.1931
Čunderlík Marián , 31.1.1926
Čutek Anton , 6.7.1928
Dařenová Drahomíra , 29.1.1928
Dědičová Irena , 12.2.1932
Demartini Hugo , 11.7.1931
Dlouhý Václav , 8.11.1923
Dobeš Milan , 29.7.1929
Dobiáš Čeněk , 1.6.1919
Doležel Vladimír , 23.11.1932
Doupníková Havlíčková Věra , 23.4.1921
Drahokoupil Jaroslav , 9.4.1924
Drahotušský Oldřich , 19.2.1929
Drápal Vladimír , 29.10.1921
Dúbravec Robert , 19.1.1924
Ducháč Rudolf , 11.9.1925
Durďáková Ljuba , 31.1.1922
Dvořák František , 21.1.1925
Fejková-Zelinková Olga , 31.1.1923
Ferdinandy Alina , 11.8.1926
Fibichová Preclíková Zdena , 9.12.1933
Filo Julián , 10.5.1921
Forejt František , 19.12.1931
Fortin Vladimír , 9.5.1923
Fremund Richard , 9.4.1928
Frydecký Václav , 8.9.1931
Gabánek Josef , 1923
Gajda Vladislav , 17.7.1925
Gajdušek Antonín , 21.8.1927
Galko Anton , 16.4.1928
Galková Anna , 2.2.1929
Gibek Jan , 5.4.1920
Grim Aleš , 15.10.1927
Grygar Milan , 24.10.1926
Hadlač Jiří , 8.9.1927
Hahnová Daniela , 27.9.1929
Hájek Jiří , 15.8.1923
Hájek Vladimír , 1.10.1926
Halla Jan , 11.8.1926
Hanuš Břetislav , 16.9.1921
Hanuš Jiří , 30.11.1928
Hanušová Richterová Eva , 5.10.1930
Hanzálek Jiří , 7.3.1926
Hanzík Stanislav , 24.7.1931
Hanzl Oldřich , 5.2.1921
Havelková Valentová Marie , 20.3.1920
Hejna Jiří , 29.7.1921
Hejná Daňková Olga , 13.3.1928
Hejný Miloslav , 23.10.1925
Heřmanská Věra , 8.8.1926
Hísek Květoslav , 26.3.1931
Hladík Jan , 21.3.1927
Hladíková Jenny , 9.6.1930
Hlavatý Václav , 16.1.1925
Hlobil Drahomír , 23.4.1927
Hlubuček Vladimír , 20.10.1928
Hluchý Josef , 10.3.1927
Hobr Miloslav , 29.9.1929
Holý Jiří , 1.12.1926
Honcová Alena , 31.1.1929
Horáková Kratochvílová Alena , 21.7.1931
Hořánek Jaroslav , 5.12.1925
Hornyák Vladimír , 11.7.1922
Housa Bedřich , 12.4.1926
Hovorka Juraj , 17.5.1926
Hrbek Václav , 23.8.1930
Hruška Jiří , 10.2.1921
Hruška Karel , 19.3.1930
Hrušková-Truhlářová Věnceslava , 22.5.1924
Hudeček Otakar , 27.8.1924
Hyliš Karel , 25.3.1928
Hýsek Josef , 31.10.1922
Ilavský Ján , 15.12.1924
Jadrníčková-Zikudová Květoslava , 15.6.1921
Jakabčic Michal , 14.9.1930
Jamníková Gabrielová Ludmila , 17.7.1926
Jančová Marie , 2.6.1927
Janeček Jiří Jaroslav , 9.8.1932
Janoušek Vladimír , 30.1.1922
Janoušková Věra , 25.6.1922
Janula František , 24.3.1932
Jarcovják Vladimír , 17.3.1924
Jelínek Oldřich , 26.2.1930
Jemelka Miloslav , 22.8.1925
Jílek Jiří , 24.1.1925
Jíra Josef , 11.10.1929
Jirava Miroslav , 7.6.1931
Jirka Oldřich , 7.11.1922
Joachimstahl Vladimír , 6.2.1927
John Jiří , 6.11.1923
Jüngling Břetislav , 8.11.1921
Jurík František , 10.7.1923
Kabát Václav , 8.4.1932
Kadrnožka Dimitrij , 29.10.1923
Kadrnožková Turková Zdenka , 7.9.1930
Kafka Čestmír , 14.11.1922
Kalousek Jiří , 7.2.1925
Kameníček Petr , 5.8.1922
Karásek Arnošt , 10.1.1920
Karlíková Olga dříve Nováková, 6.1.1923
Karoušek Ladislav , 17.9.1926
Kašparová Feldová Dagmar , 8.3.1928
Kavecký Tibor , 23.2.1930
Kellar Jaroslav Antonín , 26.2.1924
Kemr Jiří , 9.8.1921
Kiml Václav , 19.1.1928
Klapper Oswald Aurelius , 10.7.1930
Klápště Jaroslav , 7.8.1923
Klimeš Josef , 15.1.1928
Klomínek Miroslav , 19.1.1931
Klumparová Vlasta Sybila , 13.6.1936
Kmentová Eva , 6.1.1928
Knobloch Bohuslav , 16.1.1924
Knobloch Milan , 10.8.1921
Kodymová Jelínková Božena , 22.12.1926
Kohout Jindřich , 2.7.1932
Kolář Miroslav , 30.3.1925
Kolář Radomír , 19.8.1924
Kolářský Zdeněk , 29.4.1931
Kolíbal Stanislav , 11.12.1925
Koliha Jaroslav , 12.4.1924
Kolínská Jitka , 24.9.1930
Kolumek Karel , 16.10.1924
Komárek Vladimír , 10.8.1928
Kompánek Vladimír , 28.10.1927
Kopáček Pavel , 10.5.1923
Kopecký Bohdan , 23.8.1928
Kopecký Jaroslav , 4.8.1920
Korec Jiři , 12.2.1925
Korkoš L'udovít , 17.1.1928
Kovařík Slavoj , 22.9.1923
Kraicová Viera , 5.7.1920
Krám Ladislav , 4.7.1925
Krejčiřík Josef , 21.11.1922
Krivoš Rudolf , 16.11.1933
Křížová Brýdová Eva , 20.12.1929
Krouz Jaroslav , 30.5.1923
Křováková Dagmar , 18.2.1927
Kryl Karel , 23.10.1919
Kubíček Jan , 30.12.1927
Kubíček Jánuš , 5.12.1921
Kulich Ján , 31.12.1930
Kutra Radoslav , 13.3.1925
Kyselka Václav , 21.6.1921
Lahoda Milan , 3.7.1926
Laluha Milan , 11.11.1930
Lamač Bohuslav , 23.3.1921
Landová Zdenka , 15.7.1929
Lang Jiří , 5.11.1927
Lebiš Ján , 1.6.1931
Lehoučka Josef , 12.7.1923
Lendr Jiří , 18.2.1924
Leontovyčová Marie , 17.3.1927
Lhota Jan , 10.9.1923
Linka Zdeněk , 8.3.1931
Lošák Ivan , 24.2.1913
Loskotová Pohribná Libuše , 24.6.1931
Ludvíček Tomáš , ?
Luňák Josef , 9.11.1923
Majzner Zdeněk , 31.1.1932
Malát Radim , 5.12.1930
Malich Karel , 18.10.1924
Málková Vimrová Alena , 8.6.1927
Malý Jiří , 9.2.1929
Marček Miroslav , 11.7.1929
Marek Jindřich , 24.4.1931
Masarovičová Erna , 12.2.1926
Matal Bohumír , 13.1.1922
Matějíček Bohumil , 9.6.1925
Matouš Dalibor , 21.8.1925
Meduna Josef , 6.9.1931
Mejstřík Milan , 8.4.1932
Menčík Václav , 22.11.1926
Menš Josef , 16.5.1920
Menšík Zdeněk , 20.4.1925
Mervartová Věra , 20.7.1923
Michálek Jiří , 18.5.1926
Michálková Olga , 26.4.1933
Miertušová Anastázia , 15.4.1927
Míra Bohumil , 27.12.1927
Mirkovič Miroslav , 23.4.1925
Mlezivová Fischlová Věra , 17.8.1928
Moravcová Modlová Jana , 22.1.1929
Moravec Luboš , 10.4.1925
Morávek Jiří , 15.10.1924
Moťovský Vladimír , 20.10.1928
Mozerová Jaroslava , 17.1.1930
Mrázek Jiří , 22.4.1920
Mrázková Daisy , 5.5.1923
Mrva Jaroslav , 10.8.1924
Musil Leopold , 2.9.1921
Navrátil Pavel , 18.8.1933
Neckář Jan , 25.6.1926
Nedvěd František , 13.9.1919
Nejdl Slavoj , 6.6.1929
Netík Miroslav , 5.9.1920
Nikolovský Jiří , 26.8.1921
Novák Jindřich , 18.8.1923
Novák Jiří , 6.11.1922
Oplt Oldřich , 25.10.1919
Pacík František , 5.2.1927
Pacovská Grygarová Květa , 28.7.1928
Palcr Zdeněk , 3.9.1927
Paleček Josef , 25.2.1932
Pangrác Miroslav , 16.10.1924
Papoušek Jaroslav , 12.4.1929
Pašek František , 2.12.1922
Paštéka Milan , 20.5.1931
Paták Karel , 27.12.1931
Pataki Klára , 14.5.1930
Patera Jiří , 11.12.1924
Patočka František , 20.6.1927
Pavlíček Josef , 10.3.1925
Pavlíčková Jarmila , 14.7.1929
Peč Oldřich , 12.9.1922
Peca Josef , 31.10.1923
Pečinka Miloslav , 30.1.1924
Peterka František , 26.4.1920
Petráš Pavol , 5.6.1931
Petroš Otakar , 8.12.1924
Piesen Robert , 11.8.1921
Pilař Radek , 21.4.1931
Podhrázský Stanislav , 10.11.1920
Podzimková Mráčková Jarmila , 5.12.1928
Pokorný Dalibor , 31.3.1927
Polakovič Imrich , 19.9.1923
Polišenský Břetislav , 10.4.1939
Pošar Miloš , 2.9.1924
Pospíšil Přemysl , 21.2.1924
Prachatická Vlasta , 27.11.1929
Prádler Jiří , 24.4.1929
Preclík Mojmír , 9.2.1931
Preclík Vladimír , 23.5.1929
Procházka Otakar , 2.10.1931
Pros Ladislav , 9.10.1920
Prošek Miroslav , 14.8.1929
Racek Ivan , 15.3.1924
Rada Jiří , 8.5.1929
Rada Ladislav , 20.3.1929
Rada Miroslav , 23.2.1926
Relich Vladimír , 2.4.1924
Richter Dan , 2.11.1930
Rocman Vladimír , 8.9.1923
Rolčík Přemysl , 8.5.1922
Románek Vladimír , 30.7.1922
Roubalová Zdena , 9.10.1924
Roudnický Zdeněk , 15.7.1932
Rozehnal Aleš , 28.12.1925
Růžička V. B. , 10.10.1927
Růžičková Bejrová Věra , 6.1.1924
Ščerbakov Jiří , 12.12.1926
Schillerová Dimitrova Gabriela , 30.3.1924
Schneider Lubomír , 3.5.1928
Schönfeldová Keppichová Lucie , 30.5.1921
Sedláček Jan , 10.9.1925
Sedláček Václav , 9.5.1925
Sedláčková Dagmar , 14.1.1931
Sedliský Ivo , 14.5.1926
Šejda Bohumil , 24.4.1923
Sekal Zbyněk , 12.7.1923
Šenkýřová Věra , 29.10.1927
Šerých Jaroslav , 27.2.1928
Sigmund Zdeněk , 29.10.1924
Šimek Zdeněk , 19.4.1927
Šimotová Adriena , 6.8.1926
Šimurda Miloš , 5.6.1924
Šindelář Lumír , 15.1.1925
Šindler Jiří , 25.5.1922
Škoda František , 13.11.1925
Škrabánek Věroslav , 29.5.1928
Skřivan Zdeněk , 26.4.1928
Slabý-Kareš Karel , 7.4.1923
Slavík Otakar , 18.12.1931
Šlitr Jiří , 15.2.1924
Smutný Oldřich , 17.6.1925
Snopek Ladislav , 10.12.1919
Solařík Emil , 27.10.1921
Solovjev Jan , 6.3.1922
Sommer Milan , 22.1.1930
Šonka Miloslav , 9.8.1923
Sovák Pravoslav , 30.8.1926
Špaček Josef , 31.8.1923
Špála Jan , 16.4.1920
Španiel Bohumír , 25.10.1925
Šprungl Václav , 1.11.1926
Starec Miloslav , 11.5.1927
Šťastná Matějíčková Marie , 12.8.1920
Štecherová Marie Helena , 9.8.1919
Stehlíková Taťána , 22.10.1923
Štěpánová Zdena , 10.12.1923
Štětkář Karel , 10.2.1918
Štiková Alena , 22.10.1929
Štolfa Miroslav , 11.8.1930
Šťovíčková Drahomíra , 25.1.1923
Strnad Ivan , 3.4.1926
Strnad Miroslav , 18.11.1931
Štubňa Ivan , 6.6.1926
Šubrt Ferdinand , 17.12.1921
Suchý Vladimír , 15.5.1923
Sukdolák Pavel , 21.9.1925
Sukdoláková Holanová Milada , 14.4.1926
Sulek Svatopluk , 16.3.1921
Sůra Jaroslav , 31.3.1929
Šusta Jaroslav starší , 27.8.1927
Švengsbír Jiří Antonín , 19.4.1921
Svoboda Jiří , 6.12.1924
Svoboda Rudolf , 24.11.1924
Synecká Sukupová Naděžda , 23.8.1926
Synecký Luboš , 4.1.1925
Sysel František , 8.10.1927
Táborský Zdeněk , 15.8.1927
Tarasová Irena , 29.6.1931
Tesař Vladimír , 20.10.1924
Těšínský Karel , 9.8.1925
Tichý Miroslav , 20.11.1926
Toman Karel , 27.2.1931
Tomanová Matošková Emilie , 23.1.1933
Toroň Jiří , 23.1.1924
Tošenovská Kanczucká Věra , 3.5.1924
Tóth Paľo Pavol , 31.12.1928
Trčka Vladimír , 10.10.1921
Trnka Jaroslav , 5.10.1924
Trubáčková Zenklová Helena , 3.12.1922
Truksa Miroslav (Mirek) , 21.7.1918
Turek Václav , 2.7.1924
Uhlík Karel , 1.9.1925
Uiberlay Jaroslav , 27.6.1921
Urban Ervín , 7.5.1931
Urban František , 15.4.1927
Urban Ladislav , 7.3.1928
Urbánek Ivan , 1.1.1933
Urbásek Miloš , 28.7.1932
Vaca Karel , 21.7.1919
Vajchr Miroslav , 18.11.1923
Valenta Bohuslav , 22.5.1930
Válová Jitka , 13.12.1922
Válová Květa , 13.12.1922
Vašák Bohumil , 13.5.1931
Vašica Oldřich , 18.10.1922
Vašíček Vladimír , 29.9.1919
Vašut Karel , 13.8.1929
Vávrová Hoberlandtová Jarmila , 20.3.1926
Velba Marián , 3.7.1930
Vepřek Sechter Jan , 7.5.1927
Veržakovský Karel , 4.11.1924
Veselka Jindřich , 3.1.1927
Veselý Jaromír , 5.3.1929
Vinař Milan , 25.6.1923
Vlachová Renáta , 19.2.1933
Vláčil Jiří , 17.1.1924
Vlková Dagmar , 12.3.1930
Vlková Ludmila , ?
Vodička Zdeněk , 17.12.1931
Vohnoutová Dubská Olga , 22.6.1926
Vraná Šnajdrová Ivana , 12.12.1928
Vraštil Vladislav , 20.5.1926
Vrážil Josef , 4.3.1921
Vystrčil Miroslav , 24.2.1924
Vysušil Karel , 14.11.1926
Wainarová Věra , 11.1.1926
Záhorský Ladislav , 22.1.1929
Žáková Štrupová Světla , 19.1.1924
Zálešák František , 9.8.1929
Zanáška Lubomír , 13.6.1921
Žatko Josef , ?
Zdrůbecký Vendelín , 21.5.1923
Zedníček Karel , 6.6.1931
Zemánek Ladislav , 10.2.1931
Zemek Leo (Leoš) , 30.5.1929
Žiliňanová Věra , 10.12.1932
Žižka Jan , 19.7.1926
Zoubek Olbram , 21.4.1926
Zouhar Karel , 5.7.1920

 

institution:
city:
organizer:
object: