Tiskový výstup informačního systému abART - výstava/akce


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

 

První celostátní výstava užité grafiky

termín konání: 1955/03/15 - 1955/03
místo konání: Slovanský ostrov (Praha)

výstavy/akce
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: instituce, obce, pořadatele a předmětu. Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- instituce: pro vyhledávání instituce kde se výstava konala (např. galerie václava nebo i *špál)
- obec: pro vyhledávání institucí dle obce, kde se výstava konala (např. Kolín nebo i *brod)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- název: pro vyhledání názvu výstavy (např. mladí nebo i %mladí)
- termín: pro vyhledání začátku výstavy, ve formátu RRRR/*M/DD (např. 2006/05)
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Název:  Termín konání:
První celostátní výs
osoba, narození
Adámek Zdeněk , 5.6.1927
Albich Milan , 9.6.1925
Balcar Jiří , 26.8.1929
Běhounek Jiří , 24.11.1929
Běhounková Hoferová Jaroslava , 29.4.1929
Benda Jaroslav , 27.4.1882
Beránková Ljuba , ?
Béza Jaroslav , 4.9.1918
Bílková Zdenka , 27.5.1925
Bláha Václav , 10.4.1922
Bláhová Stanovská Naděžda , 14.11.1926
Blažek Jiří , 30.10.1922
Blažek Otto , 25.4.1906
Blažková Staša , 14.11.1925
Blažková Hrubešová Hana , 12.3.1926
Boček František , 12.4.1912
Böhmová Civínová Ludmila , 11.12.1919
Bouda Cyril , 14.11.1901
Brož Jan , 26.2.1909
Burjanek Josef , 27.12.1913
Bursík Jiří , 5.1.1927
Černý Karel , 11.4.1924
Cinybulk Vojtěch , 10.8.1915
Čulík Ferdinand , 7.4.1910
Dittrich Arnošt , 13.4.1908
Doležal Jaroslav , 7.2.1909
Duda Stanislav , 2.7.1921
Dudešek Karel , 2.7.1921
Dvořák Leopold , 10.7.1923
Feiglová Eva , 25.10.1927
Figer Jiří , 16.7.1918
Fišer Jaroslav , 10.10.1919
Flejšar Josef , 28.5.1922
Gailová Nechvátalová Zdenka , 5.5.1925
Gutfreundová-Novotná Alena , 12.2.1921
Hachle Antonín , 28.11.1921
Havlíková Fenclová Jarmila , 15.2.1923
Havrlík Svatopluk , 22.6.1908
Hegar Milan , 8.5.1921
Hejna Jiří , 29.7.1921
Hendrych Jiří , 3.10.1921
Hercík Emanuel , 5.9.1892
Hildová Zlata , 7.8.1926
Hlavsa Oldřich , 4.11.1909
Hnátová Martínková Jitka , 10.4.1928
Hochman Josef , 15.4.1913
Hořejš František , 14.11.1922
Hošek Jaroslav , 7.11.1909
Hradečný Bohumil , 7.2.1876
Hrbas Miloš , 5.3.1922
Hudeček František , 7.4.1909
Istler Josef , 13.11.1919
Janeček Ota , 15.8.1919
Janík Miloslav , 1923
Janský Vladimír , 23.7.1910
Jirka Oldřich , 7.11.1922
Juna Mirek , 4.12.1921
Kadrnožková Turková Zdenka , 7.9.1930
Kaiser Jaroslav , 21.2.1919
Kaláb Method , 10.7.1885
Kardaus František , 25.3.1908
Karlas Otakar , 3.12.1916
Kašpar Ladislav Josef , 29.4.1915
Kavka Oldřich , 5.11.1927
Klečka Ivo , 8.11.1927
Kopecký Oldřich , 1.10.1923
Košťálová Kuchačevichová Anna , 7.5.1920
Kovář Stanislav , 11.6.1921
Kovářík Vladimír , 11.2.1921
Králík Jaroslav , 22.5.1924
Krám Ladislav , 4.7.1925
Krawcec Hanka , 13.3.1901
Krejčík Václav , 11.6.1925
Kreuzinger Jiří , 22.4.1926
Krouz Jaroslav , 30.5.1923
Kubašta Vojtěch , 7.10.1914
Kubíček Jan , 30.12.1927
Kubíček Rudolf , 18.3.1891
Lada Josef , 17.12.1887
Ledr Jiří , 16.5.1921
Mařan Jaroslav , 7.9.1923
Mařanová Bartošová Jarmila , 8.9.1922
Mašek Václav , 28.2.1893
Melicharová Forštová Hermína , 25.7.1923
Milén Eduard , 18.3.1891
Míšek Karel starší , 28.10.1915
Mráček Jan , 6.10.1909
Müller František Jan , 23.2.1896
Muzika František , 26.6.1900
Nováková Dora , 2.9.1921
Novotný Jan Blahoslav , 2.3.1917
Novotný Miloslav Valda , 21.12.1913
Pánek Karel , 29.7.1926
Pata Václav , 8.12.1926
Pekárek Karel , 24.11.1917
Pirdek Miloš , 4.7.1908
Poláková Kudláčková Hana , 25.6.1925
Pražský Adolf , 2.8.1925
Prchal Josef , 2.2.1921
Rathouský Josef M. , 21.11.1918
Řežábková Müllerová Eva , 6.6.1920
Říha František , 16.9.1910
Roule Bohdan , 3.5.1921
Roztočil Jaroslav , 11.12.1920
Samec Jan , 14.5.1917
Schicker Jan , 31.10.1918
Schlosser Wolfgang Alexander , 27.2.1913
Schmidt Jiří , 12.11.1921
Schück Arnošt , 11.8.1897
Šebek Břetislav , 26.3.1925
Ševčík Lumír , 8.8.1921
Seydl Zdenek , 29.4.1916
Sklenář Zdeněk , 15.4.1910
Skřípek František , 7.8.1923
Šmerda Vladimír , 16.4.1926
Špelina Osvald , 31.8.1926
Štěpán Bohumil , 12.4.1913
Strnadel Antonín , 10.5.1910
Suková Sonnleitnerová Vanda , 8.7.1927
Šváb Jaroslav , 24.5.1906
Švabinský Max , 17.9.1873
Švengsbír Jiří Antonín , 19.4.1921
Svoboda Jindřich , 29.5.1909
Svolinský Karel , 14.1.1896
Tondl Karel , 2.7.1893
Troup Miloslav , 30.6.1917
Tučný Vítězslav , 25.7.1914
Turek František , 30.4.1916
Týfa Josef , 5.12.1913
Uljaki Jan , 26.11.1912
Ulman Stanislav , 24.6.1898
Ušák Otto , 28.12.1892
Vávrová-Hoberlandtová Jarmila , 20.3.1926
Vondráček Jaroslav , 3.3.1919
Votruba Bedřich , 11.10.1922
Vranovský Lambert , 1925
Vrba Václav , 12.11.1913
Waldsteinová Lotka , 23.3.1912
Weinzettl Vilibald , 12.5.1916
Weisbergerová Klenová Lucie , 8.7.1923
Zábranský Adolf , 29.11.1909
Zelenka Jaroslav , 10.8.1921
Zmatlíková Helena , 19.11.1923

 

instituce:
obec:
pořadatel:
předmět: