Tiskový výstup informačního systému abART - osoba


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

vpravo

Kybal Antonín

* 25.3.1901 Nové Město nad Metují (Náchod) (Česká republika (Czech Republic))
+ 15.11.1971 Praha (Česká republika (Czech Republic))
textilní výtvarník, malíř, pedagog, ilustrátor, teoretik umění, publicista

osoba
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: místa narození, data úmrtí, místa úmrtí, oboru). Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- místo narození: pro vyhledávání místních rodáků (např. Kolín nebo i *brod)
datum úmrtí: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956).
- místo úmrtí: pro vyhledávání osobností (např. Kolín nebo i *brod)
- obor: pro vyhledávání oboru osob (např. malířstí nebo i *vazba)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- příjmení: pro vyhledání všech příjmění osoby (např. Bočkayová-Omiliaková Klára - lze zadat jak bočkayo nebo i omili)
- jméno: pro vyhledání obou jmen (např. Karel Jaromír Erben - lze zadad jak karel nebo i jaromír)
- datum narození: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956, kulatá a významné výročí - do pole rok ???0, nebo *5).
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Příjmení:  Jméno:  Datum narození: . .
Kybal Antonín
rok od-do student, škola, (fakulta, zaměření)
?-? Hynek Alfréd , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Synáčková Záveská Anna , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Hlobilová Danuše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Řepka Jan , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Palátová Karla , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
?-? Dvořáková Ludmila , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Fedorová Silvia , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
?-? Ruth Vratislav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Rozsívalová Renata , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Mrázová Marie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Frýbl Zdeněk , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Schrutzová Saša , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Ducháč Josef , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Luňák Hynek , soukromé studium
?-? Kozáková Jana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Hovorková Zdenka , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Prošková Eva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Venhodová Raková Markéta , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní tvorba)
?-1948 Pokorná Helena , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1949 Benešová Linhartová Libuše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1949 Vašutová Michálková Eva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1949 Šmirousová Černá Štěpánková Danuše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1950 Smetanová Járová Zorka , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1950 Rotreklová Tamara , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1953 Landrová Vonkeová Hana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1953 Vlková Dagmar , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1956 Bruneová Hainzová Věra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1962 Brodská Eva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1962 Holá Charvátová Dana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
?-1964 Paulová Jana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1965 Hamsíková Salmonová Podzemná Radana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1965 Vinařová Věra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1965 Večerník František , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní tvorba)
?-1974 Svoboda Jiří Antonín , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-1976 Mikušová Miluše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1944-1950 Tajovská Starcová Květa , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1948 Kuchařová Dorazilová Alice , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1948 Karlíková Olga , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1949 Černá Danuše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1949 Vopavová Vlasta , Univerzita Karlova Praha (Pedagogická fakulta textilní tvorba)
1945-1950 Radová Jindřiška , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1950 Bloudková Jaroslava , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1947-1949 Tichý Jiří , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1947-1951 Reindl Miloš , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1948-1953 Lendrová Hana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1949-1953 Slavíček Zbyněk , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1949-1953 Rauš František , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1949-1954 Neumanová Ludmila , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1949-1954 Vohánka Jindřich , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1950-1955 Řepková Sylva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1950-1955 Mejsnar Rudolf , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1951-1956 Veleba Karel , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1951-1957 Müller Josef , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1952-1958 Mrázek Bohdan , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1952-1958 Fusek Jiří , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1954-1957 Drnková Zářecká Věra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1954-1959 Masejdek Jaromír , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1954-1959 Vítečková Kateřina , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( ateliér textilního umění)
1954-1960 Pospíšil Josef , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1955-1961 Láznička Karel , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1955-1961 Boďa Vladimír , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1956-1962 Holá Charvátová Dana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1956-1962 Eremiášová Milča , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( krajka a výšivka)
1958-1964 Vajceová Eva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní tvorba)
1958-1964 Oberfalcer František (François) , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1959-1959 Lavický Vladimír , Ptáčov, Třebíč (Třebíč) (soukromé studium )
1959-1963 Frydecká Kamrlová Emilie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1959-1965 Trösterová Jarmila , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1960-1965 Víznerová Kratochvílová Tatiana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní designér)
1960-1965 Kaprasová Ludmila , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1960-1966 Maťhová Marie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1960-1966 Ságlová Zorka , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Jarkovská Marie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Vávrová Eva , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Prudilová Marie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Hanzelka Jaromír , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Špačková Věra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Pýchová Božena , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1961-1967 Mikulová Rosvita , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1962-1965 Ulmová Tuschnerová roz. Alice , Střední průmyslová škola textilní v Brně Brno (Brno-město)
1962-1968 Růžičková Blanka , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1962-1968 Jakubíková Lýdia , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1962-1968 Pelíšek Josef , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1963-? Vyleťalová Poláčková Olga , ?
1963-1969 Štulcová Alžběta , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( ateliér textilního umění)
1963-1969 Štipáková Zdenka , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1964-1970 Vodák Vlastimil , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1964-1970 Šromová Veselá Růžena , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1964-1970 Vítková Oluša , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( ateliér textilního umění)
1964-1970 Měšťan Jan , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1965-1971 Obdržálková Alice , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1965-1971 Vodáková Šrotová Radoslava , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1965-1971 Müllerová Hana , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1967-? Součková Marie , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1967-1973 Strýčková Jiřina , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( textilní výtvarnictví)
1969-1974 Miková Libuše , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( malba)
1969-1974 Strýček Jan Thimotheus , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1969-1975 Krotký Svatoslav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1969-1975 Milčinská Věra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha

 

místo narození:
datum úmrtí:..
místo úmrtí:
obor: