Tiskový výstup informačního systému abART - osoba


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

 

Thiele Franz

* 9.3.1868 Frýdlant (Liberec) (Česká republika (Czech Republic))
+ 23.5.1945 Praha (Česká republika (Czech Republic))
malíř, vysokoškolský pedagog

osoba
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: místa narození, data úmrtí, místa úmrtí, oboru). Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- místo narození: pro vyhledávání místních rodáků (např. Kolín nebo i *brod)
datum úmrtí: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956).
- místo úmrtí: pro vyhledávání osobností (např. Kolín nebo i *brod)
- obor: pro vyhledávání oboru osob (např. malířstí nebo i *vazba)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- příjmení: pro vyhledání všech příjmění osoby (např. Bočkayová-Omiliaková Klára - lze zadat jak bočkayo nebo i omili)
- jméno: pro vyhledání obou jmen (např. Karel Jaromír Erben - lze zadad jak karel nebo i jaromír)
- datum narození: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956, kulatá a významné výročí - do pole rok ???0, nebo *5).
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Příjmení:  Jméno:  Datum narození: . .
Thiele Franz
rok od-do student, škola, (fakulta, zaměření)
?-? Alsterová Walterová Zdeňka , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Růžička-Rodon Karel , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Wagner Karel , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Kausek Fritz , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Mácha Svatopluk , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Trejbal Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Bukovac Javorski Ivanka , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Jakubek Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Scheu Leo , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Šilhavý Josef , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Steidl Arnošt , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Fitz Leopold (Leo) , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Kaschak Karl , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Bunzl Halleggerová Amai Marie , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Plischkeová Fleissnerová Edith , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Neuschul Ernest , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Zlatníková Mikanová Marie , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Tanzer Bruno , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Patzak Josef , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Wänke Emil , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Kasriel Heřman , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Walter Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Götzl Adolf , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Struppe Max , Akademie výtvarných umění Praha
?-1904 Wierer Alois , Akademie výtvarných umění Praha
?-1907 Jilovský Georg , Akademie výtvarných umění Praha
?-1913 Thuma Hans , Akademie výtvarných umění Praha
?-1916 Karasek Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
?-1920 Heide Emil , Akademie výtvarných umění Praha
?-1921 Vorlová Vlčková Zdeňka , Akademie výtvarných umění Praha
?-1921 Pfeiffer Julius , Akademie výtvarných umění Praha
?-1923 Polz Josef , ?
?-1924 Kos Ivan , Akademie výtvarných umění Praha
?-1925 Hilbert Jaromír , Akademie výtvarných umění Praha
?-1937 Polášek Viktor , Akademie výtvarných umění Praha
1895-1903 Michl Ferdinand , Akademie výtvarných umění Praha
1900-1905 Kubín (Coubine) Otakar , Akademie výtvarných umění Praha
1902-1905 Justitz Alfred , Akademie výtvarných umění Praha
1902-1907 Longen-Pittermann Emil Artur , Akademie výtvarných umění Praha
1903-1906 Oppenheimer Max , Akademie výtvarných umění Praha
1903-1906 Nowak Willi Vilém , Akademie výtvarných umění Praha
1903-1906 Horb Maximilian , Akademie výtvarných umění Praha
1903-1906 Filla Emil , Akademie výtvarných umění Praha
1903-1909 Špála Václav , Akademie výtvarných umění Praha
1904-1905 Feigl Bedřich , Akademie výtvarných umění Praha
1904-1908 Šíma Ladislav , Akademie výtvarných umění Praha
1904-1908 Boháček Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1905-1906 Hablik Wenzel August , Akademie výtvarných umění Praha
1905-1908 Thiemann Carl Theodor , Akademie výtvarných umění Praha
1907-1911 Žabota Ivan , Akademie výtvarných umění Praha
1908-1911 Seiffert Josef , Akademie výtvarných umění Praha
1908-1912 Prade Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1909-1914 Schönborn Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1910-1913 Enzmann Eduard , Akademie výtvarných umění Praha
1910-1918 Průcha Otakar , Akademie výtvarných umění Praha
1910-1919 Vonášek Soter , Akademie výtvarných umění Praha
1911-1913 Beránek Miloslav , Akademie výtvarných umění Praha
1911-1916 Seiboth Arnošt (Ernst) , Akademie výtvarných umění Praha
1911-1920 Kopf Maxim , Akademie výtvarných umění Praha
1913-1917 Ressel Arthur , Akademie výtvarných umění Praha
1913-1918 Toman Václav , Rijksakademie van beeldende kunsten (Akademie výtvarných umění) Amsterdam
1913-1920 Ságner Augustin , Akademie výtvarných umění Praha
1913-1923 Dlouhý Benno , Akademie výtvarných umění Praha
1916-1922 Schlindenbuch Rudolf Herbert , Akademie výtvarných umění Praha ( grafika)
1917-1919 Bruder Anton , Akademie výtvarných umění Praha
1918-? Sup Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1918-1920 Koudelka František , Akademie výtvarných umění Praha
1919-126 Máchal Svatopluk , Akademie výtvarných umění Praha
1919-1922 Radnitzová Schrötterová Charlotta , Akademie výtvarných umění Praha
1919-1922 Schrötter Richard , Akademie výtvarných umění Praha
1919-1926 Šimák Lev , Akademie výtvarných umění Praha
1921-1925 May Karl , Akademie výtvarných umění Praha
1921-1926 Ungar Otto , Akademie výtvarných umění Praha
1921-1926 Fleissner Richard , Akademie výtvarných umění Praha
1922-1926 Schroedhein Josef , Akademie výtvarných umění Praha
1922-1927 Urban Bohumil Stanislav , Akademie výtvarných umění Praha
1923-1926 Hallegger Kurt , Akademie výtvarných umění Praha
1923-1926 Sokol Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1923-1927 Galanda Mikuláš , Akademie výtvarných umění Praha
1924-1925 Cerovac Bogdan , Akademie výtvarných umění Praha
1924-1926 Saiko František , Akademie výtvarných umění Praha
1924-1927 Michalik Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1924-1930 Pueschel Ludvík , Akademie výtvarných umění Praha
1925-1926 Karger Eberhard Josef , Akademie výtvarných umění Praha
1925-1926 Lusk Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
1925-1930 Adamek Alfred E. , Akademie výtvarných umění Praha
1926-1928 Neudert Otto , Akademie výtvarných umění Praha
1926-1931 Mužík Vilém , Akademie výtvarných umění Praha
1929-1934 Decker Karl , Akademie výtvarných umění Praha
1930-1935 Pokorný Arnošt Kamil , Akademie výtvarných umění Praha
1930-1935 Meinhard Bedřich(Fritz) , Akademie výtvarných umění Praha
1930-1936 Kundera Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1930-1936 Veselá Vondráčková Marie , Akademie výtvarných umění Praha ( figurální malířství)
1930-1936 Veselá Vondráčková Marie , Akademie výtvarných umění Praha
1931-1936 Schön Josef , Akademie výtvarných umění Praha ( figuralistika)
1932-1936 Stubner Robert , Akademie výtvarných umění Praha
1932-1937 Kruspersky Fritz , Akademie výtvarných umění Praha
1933-1935 Schicht Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1933-1936 Zezula Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1933-1938 Saňa Bedřich , Akademie výtvarných umění Praha
1934-1938 Komrsová Milena , Akademie výtvarných umění Praha
1934-1938 Zlamal Wilhelm , Akademie výtvarných umění Praha
1934-1939 Zeman Antonín , Akademie výtvarných umění Praha
1935-1939 Tredor Rašín Hugo , Akademie výtvarných umění Praha
1937-1940 Soldinger Max , Akademie výtvarných umění Praha

 

místo narození:
datum úmrtí:..
místo úmrtí:
obor: