Tiskový výstup informačního systému abART - osoba


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

Vlevo

Beran Zdeněk

* 7.3.1937 Dolní Dobrouč (Ústí nad Orlicí) (Česká republika (Czech Republic))
+ 7.11.2014 Praha (Česká republika (Czech Republic))
pedagog, malíř, tvůrce objektů a instalací

osoba
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: místa narození, data úmrtí, místa úmrtí, oboru). Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- místo narození: pro vyhledávání místních rodáků (např. Kolín nebo i *brod)
datum úmrtí: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956).
- místo úmrtí: pro vyhledávání osobností (např. Kolín nebo i *brod)
- obor: pro vyhledávání oboru osob (např. malířstí nebo i *vazba)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- příjmení: pro vyhledání všech příjmění osoby (např. Bočkayová-Omiliaková Klára - lze zadat jak bočkayo nebo i omili)
- jméno: pro vyhledání obou jmen (např. Karel Jaromír Erben - lze zadad jak karel nebo i jaromír)
- datum narození: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956, kulatá a významné výročí - do pole rok ???0, nebo *5).
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Příjmení:  Jméno:  Datum narození: . .
Beran Zdeněk
rok od-do student, škola, (fakulta, zaměření)
?-? Jirčík Stanislav , ?
?-? Kurková Mislerová Hana , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
?-2001 Žirková Ivona , Akademie výtvarných umění Praha
0-2012 Akovantseva Natalia , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
1950-1954 Vystydová Anna , Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952) Zlín (Zlín) ( užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci)
1988-1994 Popprová Truhlíková Andrea , Akademie výtvarných umění Praha
1989-1994 Fiala (Finito) Michal , Akademie výtvarných umění Praha
1989-1996 Holý Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1990-1991 Velíšek Martin , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
1990-1997 Novotná Černická Michaela , Akademie výtvarných umění Praha
1991-1992 Portelová Kmeťová Lubomíra , Akademie výtvarných umění Praha
1991-1993 Stoss Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( malířství)
1991-1993 Valchářová Blanka , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1991-1995 Hamsíková Dagmar , Akademie výtvarných umění Praha
1992-1993 Jakubíčková Eliška , Akademie výtvarných umění Praha
1992-1996 Vavrečka Michal , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
1992-1996 Drahotová Veronika , Akademie výtvarných umění Praha
1992-1998 Koch Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( malířství)
1992-1998 Balcar Karel , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1992-1999 Hájek Jindřich , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1995-2001 Holas Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1995-2001 Pitín Daniel , Akademie výtvarných umění Praha
1995-2002 Šůstek Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( malířské techniky)
1995-2002 Šich Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1996-? Poeta Claudio , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1996-? Kurková Čapková Dominika , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1996-2001 Váchová Jitka , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1996-2001 Kubík Tomáš , Akademie výtvarných umění Praha ( malířství)
1996-2002 Bufková Michaela též Michelle Bufka, Akademie výtvarných umění Praha
1996-2002 Herrie Katja , Akademie výtvarných umění Praha
1996-2003 Jiříček Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( malířství)
1996-2003 Burget Michal , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1996-2003 Lachman Adolf , Akademie výtvarných umění Praha
1996-2003 Kampak Yit , Akademie výtvarných umění Praha
1997-2003 Urbanová Markéta , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1997-2003 Řezáčová Zdeňka , Akademie výtvarných umění Praha ( malířství)
1997-2004 Grus Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
1998-2002 Chudoba Luboš , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1998-2004 Pokorný Adam , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1998-2005 Vlna Ladislav , Akademie výtvarných umění Praha
1999-2001 Mucska (2046) Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1999-2003 Daněk Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha
1999-2003 Daněk Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
1999-2005 Martinec Hynek , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
1999-2005 Ernýgrová Linda , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2000-2006 Vašíček Pavel , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2000-2006 Véla Vladimír , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2000-2006 Mikulka Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2000-2006 Rada Vojtěch , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2001-2007 Vidlička Jan , Akademie výtvarných umění Praha
2001-2008 Vašíček Petr , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2002-? Baldandorj Ariunzul , Akademie výtvarných umění Praha
2002-2008 Gemrot Jan , Akademie výtvarných umění Praha
2002-2008 Slavík Marek , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2002-2008 Gemrot Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2003-? Brázdil Aleš , Akademie výtvarných umění Praha
2003-0 Plešmídová Anna , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2003-2005 Kollár Juraj , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2003-2007 Mravec Dušan , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2003-2008 Jiříčková Alexandra , Akademie výtvarných umění Praha
2003-2009 Korovin Vsevolod , Akademie výtvarných umění Praha
2003-2009 Brázdil Aleš , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2003-2009 Uldrych Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířské techniky)
2004-2009 Javůrek Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2004-2010 Doktor Daniel , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2005-2011 Vichrová Petra , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2005-2011 Ožibko Michal , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2005-2011 Petrov Jan , Akademie výtvarných umění Praha
2006-2012 Nováková Blanka , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2006-2012 Vávra Jiří , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2006-2012 Houska Jiří , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2007-2008 Valášek Viktor , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2007-2009 Nesnídalová Jitka , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2007-2010 Trs Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2007-2011 Mařenec Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2007-2013 Bigoš Radoslav , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2008-2009 Molatová Veronika , Akademie výtvarných umění Praha
2008-2010 Gruber Petr , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2009-2012 Akovantseva Natalia , Akademie výtvarných umění Praha
2009-2012 Sieber Jiří , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2009-2012 Vinš Ondřej , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2009-2014 Kolář Marek , Akademie výtvarných umění Praha ( klasické malířství)
2010-2012 Janíková Pavlína , Akademie výtvarných umění Praha
2010-2012 Jílek Adam , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2010-2012 Javora Jakub , Akademie výtvarných umění Praha ( malba)
2011-2012 Suchan Leoš , Akademie výtvarných umění Praha
2011-2012 Alaverdyan Argišt , Akademie výtvarných umění Praha

 

místo narození:
datum úmrtí:..
místo úmrtí:
obor: