Tiskový výstup informačního systému abART - osoba


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

Vlevo

Lauda Jan

* 4.4.1898 Praha (Česká republika (Czech Republic))
+ 11.3.1959 Praha (Česká republika (Czech Republic))
sochař, pedagog

osoba
vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: místa narození, data úmrtí, místa úmrtí, oboru). Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- místo narození: pro vyhledávání místních rodáků (např. Kolín nebo i *brod)
datum úmrtí: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956).
- místo úmrtí: pro vyhledávání osobností (např. Kolín nebo i *brod)
- obor: pro vyhledávání oboru osob (např. malířstí nebo i *vazba)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- příjmení: pro vyhledání všech příjmění osoby (např. Bočkayová-Omiliaková Klára - lze zadat jak bočkayo nebo i omili)
- jméno: pro vyhledání obou jmen (např. Karel Jaromír Erben - lze zadad jak karel nebo i jaromír)
- datum narození: ve tvaru den, měsíc, rok. Pole mohou být vyplněna libovolně (např. denní výročí - pole den 25 pole měsíc 12 , měsíční výročí - do pole měsíc 3, výročí roku - do pole roku 1956, kulatá a významné výročí - do pole rok ???0, nebo *5).
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Příjmení:  Jméno:  Datum narození: . .
Lauda Jan
rok od-do student, škola, (fakulta, zaměření)
?-? Irmanov Vjačeslav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Přindiš Jaroslav , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Pelikán Štefan , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Hejtman Václav , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Eliáš Jiří , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
?-? Urbanová Hana , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Trubáčková Zenklová Helena , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
?-? Neckář Jan , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Pichl Ladislav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Ficenec Josef , Státní grafická škola / Střední průmyslová škola grafická / Vyšší škola uměleckého průmyslu Praha
?-? Novotný Jiří , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
?-? Merhautová Věra , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Myszak Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Lošák Ivan , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Fárník Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Moudrá Miloslava , Akademie výtvarných umění Praha
?-? Lipovský Ladislav , Akademie výtvarných umění Praha
?-1941 Simota Jan , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
?-1947 Tredor Rašín Hugo , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
?-1949 Kodym Ludvík , Akademie výtvarných umění Praha
?-1949 Kamenický Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
?-1950 Relich Vladimír , Akademie výtvarných umění Praha
?-1950 Racek Ivan , Akademie výtvarných umění Praha
?-1951 Záhoř Jaroslav , Akademie výtvarných umění Praha
?-1953 Pešat Karel , Akademie výtvarných umění Praha
?-1954 Vodička Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha
?-1956 Svojitková Alena , Akademie výtvarných umění Praha
?-1956 Kryštůfek Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
?-1958 Kloudová Marta , Akademie výtvarných umění Praha
?-1959 Němeček Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha
?-1964 Mudruňka Čestmír , Akademie výtvarných umění Praha
?-1964 Rizopulos Kostas , Akademie výtvarných umění Praha
1545-1950 Hejná Daňková Olga , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1927-1933 Vingler Vincenc , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1934-1939 Michálek Jan Rafael , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1934-1941 Lahoda František , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1935-1942 Koksteinová Rakošanová Květa , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1936-1942 Hniličková Květa , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1938-1941 Kemr Jiří , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1938-1943 Rabel František , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1939-1940 Mrázek František , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1940-1944 Hladík Karel , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1942-? Košík Arnošt , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1942-1944 Vojířová Okuněva Ludmila , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1942-1945 Zdrůbecký Vendelín , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1943-1944 Šonka Miloslav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1943-1947 Rada Pravoslav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1944-1949 Šobr Ladislav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha ( užité sochařství)
1944-1949 Horová Kolumková Dagmar , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945) Praha
1945-1949 Večeřa Vlastimil , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1949 Koreis František , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1949 Novák Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1949 Halla Jan , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1945-1949 ?, Akademie výtvarných umění Praha
1945-1950 Štembergová Nebeská Vlasta , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1950 Groma Alfonz , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1950 Vajchr Miroslav , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1950 Šimůnek Josef , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1950 Šraibr Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1950 Sukup Otto , Akademie výtvarných umění Praha ( monumentální sochařství)
1945-1950 Jílek Jiří , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1950 Zet Miloš , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1950 Hejný Miloslav , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1951 Tuhá Zimová Jindřiška Jindra , Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945) Praha
1945-1951 Vacek Jaroslav , Akademie výtvarných umění Praha
1945-1951 Hruška Miloš , Akademie výtvarných umění Praha
1946-1951 Pangrác Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha
1946-1951 Starec Miloslav , Akademie výtvarných umění Praha
1946-1951 Zdrůbecký Vendelín , Akademie výtvarných umění Praha
1947-1950 Brychtová Zahradníková Jaroslava , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1947-1952 Martínek Ladislav , Akademie výtvarných umění Praha
1947-1952 Knobloch Milan , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1947-1953 Karoušek Valerián , Akademie výtvarných umění Praha
1948-1949 Šimek Josef , ? ( sochařství)
1948-1952 Nykl Antonín , Akademie výtvarných umění Praha
1948-1952 Melicharová Kartáková Věra , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1948-1954 Leontovyčová Marie , Akademie výtvarných umění Praha
1948-1954 Šturma Petr , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1954 Pacík František , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1954 Římský Jan , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1954 Gajda Vladislav , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1954 Demartini Hugo , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1954 Klimeš Josef , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1955 Kronych Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1949-1956 Vašut Karel , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1951 Vinopalová Vodáková Daniela , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1955 Hlaváčová Choděrová Jana , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1955 Rybička Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1955 Skopový Otakar , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1957 Papoušek Jaroslav , Akademie výtvarných umění Praha
1950-1957 Strnad Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha
1951-1956 Račko Arpád , Akademie výtvarných umění Praha
1951-1956 Koláčková Anna , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1951-1956 Housa Vlastislav , Akademie výtvarných umění Praha
1951-1956 Hanzík Stanislav , Akademie výtvarných umění Praha
1951-1957 Radvan František , Akademie výtvarných umění Praha
1952-1958 Chorý Rudolf , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1952-1958 Koblasa Jan , Akademie výtvarných umění Praha
1952-1958 Nepraš Karel , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1952-1958 Koštoval Vladimír , Akademie výtvarných umění Praha
1953-1957 Frydecký Václav , Akademie výtvarných umění Praha
1953-1959 Hradilík Oldřich , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1953-1959 Štorek František , Akademie výtvarných umění Praha
1953-1959 Vojta Zdeněk , Akademie výtvarných umění Praha
1954-1960 Hracha Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1955-1961 Macků Evžen , Akademie výtvarných umění Praha
1955-1963 Šutera Alois , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1956-1961 Hudeček Miroslav , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1958-1961 Greifová Irena , Akademie výtvarných umění Praha ( sochařství)
1958-1964 Rajlich Tomáš , Akademie výtvarných umění Praha
1958-1964 Paroubková Jana , Akademie výtvarných umění Praha

 

místo narození:
datum úmrtí:..
místo úmrtí:
obor: