Tiskový výstup informačního systému abART - instituce/místo


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou

obec: Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
adresa: zámek, P.O.BOX 80

instituce/místo

vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: adresy a obce. Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- adresa: pro vyhledávání adresy instituce (např. Hradčanské nebo i *náměstí)
- obec: pro vyhledávání institucí dle obce (např. Kolín nebo i *brod)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- název: pro vyhledání instituce/místa (např. galerie václava nebo i *špál)
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Název:
Alšova jihočeská gal
termín rozhodujícínázev výstavy, místo konání
1954/06/22 - 1954/07/31 Jihočeská grafika, Krajské vlastivědné muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1957/03/10 - 1957/03/31 Karel Štika: Grafika, ilustrace, kresby z let 1920-1956, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1958 Výstava pražských výtvarníků, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1958/01 Josef Jakší (1874 - 1908), Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1958/05 Karel Štěch: Souborná výstava původní grafiky, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1958/09 - 1958/10 Adolf Träger: Malířské dílo, Obecní dům (Reprezentační dům obce pražské), Praha
1958/10 - 1958/11 Adolf Träger: Malířské dílo, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1958/10 - 1958/11 Adolf Träger: Malířské dílo, Krajské vlastivědné muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1959 Karel Oberthor: Dílo z let 1953-1959, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1959/02 - 1959/03 Karel Štěch: Grafik 1934-1958, Kulturhistorisches Museum, Stralsund
1959/04/17 - 1959/05/10 Alois Moravec: Soubor obrazů, grafiky a kreseb k šedesátinám, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1959/04/19 - Hluboká 1959, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1960/12/11 - 1961/01/08 Ota Matoušek: Jihočeská krajina, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1961 Výtvarným uměním k socialistickému životu, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961 František Líbal: Malířské dílo, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/05/06 Hluboká 1961, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06 - 1961/09 Josef Krejsa: Malířské dílo a grafika, Muzeum Šumavy, Kašperské Hory (Klatovy)
1961/07/15 Hluboká 1961, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/08 - 1961/09 Ze souboru moderního umění Alšovy jihočeské galerie, Vlastivědné muzeum, Vimperk (Prachatice)
1961/09/10 - 1961/10/08 Jan Zrzavý: Obrazy - kresby - ilustrace, Muzeum, Písek (Písek)
1961/10 - 1961/11 František Kupka: Malby - kresby - grafika - z let 1899 - 1946, Vlastivědné museum, Písek (Písek)
1962 Současné umění - obrazy a plastika - ze sbírky AJG, Vlastivědné muzeum, Kamenice nad Lipou (Pelhřimov)
1962 Mikoláš Aleš: Výbor z díla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1962/02 - 1962/03 Malíř Václav Špála 1885-1945: Výběr z díla, České Budějovice (České Budějovice), České Budějovice (České Budějovice)
1962/12 - 1963 Bohdan Kopecký: Obrazy a grafika z let 1957 - 62, Dům umění, Písek (Písek)
1963 Hluboká 1963, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963 Hlína věčně živá, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1963/? - 1963/10/31 Břetislav Benda: Výběr z díla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963/02/15 - 1963/03/17 František Tichý 1896-1961: Výběr z umělcova životního díla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963/05 - 1963/06 Fotografická avantgarda, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963/05 - 1963/06 Vojtěch Preissig 1873-1944, Okresní muzeum, Písek (Písek)
1963/06/16 - 1963/07/10 Adolf Träger: Výbor z díla, Blatské muzeum, Soběslav (Tábor)
1963/09/12 - Josef Čapek: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1963/09/15 - Umění 1900-1963, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1964 František Peterka, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1964/06 - 1964/07 Čestmír Krátký: Fotografie z let 1963-64, Muzeum husitského revolučního hnutí, Tábor (Tábor)
1965 20 let architektury a výtvarného umění v jižních Čechách, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965 Ohlasy světových válek v českém výtvarném umění, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965/02/03 - Ota Matoušek: Grafické dílo 1915 - 1965 - výtvarné dokumenty, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1965/05 Jihočeská pozdní gotika 1450-1530, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965/10 Tendence, Vlastivědné museum, Písek (Písek)
1966/05 Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Hrad Kotnov, Tábor (Tábor)
1966/05 - 1966/10 Česká secese - Umění 1900, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1966/12 - 1967/01 Česká secese - Umění 1900, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
1967/09 Analytická expozice výtvarné činnosti Karla Teigeho z let 1916-1951, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1968/02/04 - 1968/03/03 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/18 - 1968/04/10 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Štátna galéria Banská Bystrica, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1968/04/15 - 1968/05/15 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Bratislava (Bratislava), Bratislava (Bratislava)
1968/05/26 - 1968/06/16 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1968/07/07 - 1968/08 50 let československého malířství 1918 - 1968, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1970 Ladislav Pichl: Sochy a kresby, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1970/03 Jaroslav Vožniak: Ikony, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1971 Český portrét, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1971/04 - 1971/05 České sociální umění, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1971/léto České sociální umění, výbor výstavy, Západočeská galerie v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
1971/léto České sociální umění, výbor výstavy, Okresní galerie, Klatovy (Klatovy)
1972/01/23 - 6. mezinárodní keramické symposium, Galerie Václava Špály, Praha
1972/11 - 1972/12 Vasyl Kasijan, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1972/12 - 1973/01 Vasyl Kasijan, Oblastní muzeum v Písku, Písek (Písek)
1972/12 - 1973/01 Václav Vojtěch Novák: Výbor z díla, Mánes, Praha
1973/05 - 1973/06 Miloslav Nováček, Okresní vlastivědné muzeum, Český Krumlov (Český Krumlov)
1973/05/01 - 1973/09/30 Boje a zápasy: České umění v boji proti fašismu a válce 1930 - 1945, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1974 Alois Moravec: Výběr z díla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1974/04 - 1974/05 Karel Štěch: Grafické dílo, Galerie Hollar, Praha
1974/06/22 - 1974/09/15 Bohumil Dobiáš: Keramická tvorba z let 1961/72, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1975/04 - 1975/10 Český jih ve výtvarném umění 1925 - 1975, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1975/12 - 1976/01 Karel Valter: Tvorba z let 1934 - 1975, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1976 František Peterka, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1976/01/23 - 1976/02 Podoba člověka v keramice, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
1976/05 - 1976/09 Mikoláš Aleš: 1852 / 1913, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1976/05 - 1976/10 Mikoláš Aleš (1852 - 1913), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977 Jiří Mádlo: Grafika, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977 Jiří Šindler: Ilustrační grafika k ruské a sovětské literatuře, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977 František Tichý: Obrazy a grafika, Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
1977 Albrecht Dürer: Dřevoryty, Kamenice nad Lipou, Kamenice nad Lipou (Pelhřimov)
1977 Jan Rambousek: Grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1977 Adolf Born: Kreslený humor, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1977 Alois Moravec: Grafické dílo, Křemže, Kremže (Český Krumlov)
1977 Vlastimil Rada, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1977 Česká sociální grafika, Soběslav, Soběslav (Tábor)
1977 Zdeněk Krybus, Jiřina Adamcová, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977 Jan Rambousek: Grafika, Tábor (Tábor), Tábor (Tábor)
1977 - 1977/09/30 Sovětský svaz očima jihočeských výtvarníků, Jednotný klub pracujících (JKP), Kaplice
1977 - 1977/12/31 Ota Matoušek: Grafika, Milevsko, Milevsko (Písek)
1977/01 Jan Kojan, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/01 Terezín, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/01 Žena 77, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1977/02 Miroslav Houra: Grafika, kresby, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/05 Emil Pitter: Malířské dílo, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/06/01 - 1977/09/30 Slavomír Bláha, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1977/06/03 Jihočeská lidová hrnčina, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1977/06/03 Výběr točené keramiky z Mezinárodních keramických sympozií, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1977/07 - 1977/08/20 Kamil Lhoták: Obrazy a kresby, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
1977/08 Jan Kojan, Mladošovice, Mladošovice (České Budějovice)
1977/08/03 Jan Kojan: Výběr z celoživotního díla, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977/09 Richard Lauda, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/09 Richard Lauda: Obrazy, grafika, Středočeská galerie, Praha
1977/11/02 Tradice a dnešek sovětského výtvarného umění, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1977/11/09 Černá hodinka pro brigády socialistické práce českobudějovických zdravotníků sestavená z memoárů Marca Chagalla a hudby P. I. Čajkovského, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/11/16 Setkání roku se zástupci brigád socialistické práce a jihočeskými výtvarníky, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1978 Karel Štěch: Grafické dílo, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978 České umění 1900/1945, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1978 Richard Lauda, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978 Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978/02 Karel Štika: Grafika, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1978/05 - 1978/07 Český realismus: Karel Purkyně, Soběslav Pinkas, Viktor Barvitius, Adolf Kosárek, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1978/07 - 1978/08 Britské akvarely a kresby 1900-1930, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1978/12 - 1979/01 Jiří Šindler: Ilustrace, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979 České umění 1945/1975, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1979/01/26 - 1979/03/04 Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/02 Mladá česká grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/02 - 1979/03 Ctirad Stehlík: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04 - 1979/05 Miroslav Horníček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/05 - 1979/06 Dítě v české grafice - k Mezinárodnímu roku dítěte, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/08/26 - 1979/09/30 Jan Kojan: Obrazy, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1979/1980 Jaroslav Šváb: Výtvarná práce, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1980(07/02 - 1980/07/25 10.Mezinárodní symposium Bechyně 2 - 25. červenec, Bechyně, Bechyně (Tábor)
1980/01/24 - 1980/03/09 František Peterka: Dílo 1947/79, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/02/20 - 1980/04/03 Jan Hála, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1980/04 - 1980/05 Karel Valter: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/05 - 1980/06 Pavel Laška: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/07 - 1980/08 Jiří Hovorka: Užitá grafika a kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/11 - 1980/12 Václav Hollar: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/12 - 1981/01 Adolf Vondra: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981 Ada Novák: Obrazy, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1981/02 - 1981/03 Flámské a holandské malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/02 - 1981/03 Ota Matoušek: K nedožitým devadesátinám, Středočeská galerie, Praha
1981/02 - 1981/03 Jana Hlaváčová-Choděrová: Keramika, Středočeská galerie, Praha
1981/04 - 1981/05 Antonín Strnadel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/06 - 1981/07 František Tichý: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/08 - 1981/09 Bohdan Lacina: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/11 - 1981/12 Současná maďarská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982 Karel Stehlík, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1982 Karel Stehlík, Městské vlastivědné muzeum, Milevsko (Písek)
1982 František Mrázek, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1982/01 - 1982/02 Petra Oriešková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/03 - 1982/04 Česká kresba 20. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/04 - 1982/06 Otto Stritzko: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/06 - 1982/07 Jiří John: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/08 - 1982/09 Karel Demel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/08/29 - 1982/10/03 Miloslav Holý: Kresby, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1982/10 - 1982/11 Jan Souček: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/12 - 1983/01 Italské barokní malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983 Richard Lauda: Radosti malých (ilustrace pro děti), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1983 Karel Stehlík, Okresní muzeum, Písek (Písek)
1983//06/24 - 1983/10/02 Výsledky mezinárodních keramických sympozií 1966-1980, Zámecký pivovar, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1983/05 - 1983/06 František Mrázek, Okresní muzeum, Písek (Písek)
1983/05 - 1983/06 Miroslav Oliva, Miroslav Páral: Keramika, Městské muzeum, Bechyně (Tábor)
1983/05 - 1983/09 Česká krajina, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1983/06 - 1983/07 Jiří Anderle: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/08 - 1983/09 Oldřich Kulhánek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/09 Václav Štětka: Obrazy, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1983/09/06 - Miloslav Nováček: Kresby, grafika, Výstavní síň Umění-Knihy, Praha
1983/10 - 1983/11 Jiří Mocek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/11 Karel Štěch: Ilustrační a plakátová tvorba, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1983/12 - 1984/02 Česká krajina, Valdštejnská jízdárna, Praha
1984/02 - 1984/03 Hudba v české kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04 - 1984/05 Figurální téma v současné kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04/25 - 1984/05/12 Jan Cihla: Okamžiky, Výstavní síň Umění-Knihy, Praha
1984/04/27 - 1984/06/31 Linie - výtvarná tvorba, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1984/05/05 - 1984/09/30 Česká kresba 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1984/06 - 1984/07 Karel Nepraš: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/06 - 1984/09 Bohumil Dobiáš st. (sochař a keramik), Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1984/06/15 - 1984/07/15 Karel Valter: Tvorba z let 1968 až 1983, Muzeum husitského revolučního hnutí, Tábor (Tábor)
1984/08 - 1984/09 Marie Stritzková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/09 Josef Jakší: Obrazy a kresby, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1984/09/06 - 1984/10/14 Karel Valter: Tvorba z let 1968 až 1983, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1984/10 Josef Jakší: Obrazy a kresby, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1984/12 - 1985/01 Vincent Hložník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/04 - 1985/05 Jánuš Kubíček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/04/27 - 1985/09/29 Český jih 1945-1985, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1985/06 - 1985/07 Jitka Válová, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/06 - 1985/08 Jaroslav Podmol: Keramika, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1985/08 - 1985/09 Karel Malich: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/09 - 1985/10 Jaroslav Podmol: Keramika, Hrad Strakonice, Strakonice (Strakonice)
1985/10/08 - 1985/12/15 Česká kresba v boji proti válce a za mír, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1986/04 - 1986/05 Jiří Zeman: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/04/26 - 1987/09/30 České umění 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1986/04/29 - 1986/06/29 Vlasta Vostřebalová - Fischerová: Výběr z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1986/08 - 1986/09 Jaromír Knotek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/08/27 - 1986/09/17 František Líbal: Výbor z díla k 90. výročí narození, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1986/10 - 1986/11 Květa Válová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/12 - 1987/01 Peter Oriešek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02 - 1987/03 Jaroslav Horálek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/10 - 1987/03/28 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/10 - 1987/03/28 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04 - 1987/05 Jiří Ptáček : kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04/30 - 1987/05/31 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/04/30 - 1987/05/31 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Galerie výtvarného umění, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/06 - 1987/07 Jiří Sozanský: Krajina a město jiné dimenze, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/06/01 - 1987/06/28 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Městské muzeum Antonína Sovy, Pacov (Pelhřimov)
1987/07 - 1987/08 Aktuální fotografie 2 - Okamžik, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1987/07/06 - 1987/08/02 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky, Humpolec (Pelhřimov)
1987/07/07 - 1987/08/09 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/08 - 1987/09 Zdenek Seydl: Grafika a kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1987/08/01 - 1987/08/31 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/08/01 - 1987/08/31 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/08/10 - 1987/09/06 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/09/15 - 1987/10/25 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Galerie Václava Špály, Praha
1987/10 - 1987/11 Jaroslav Róna: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/11/17 -1987/12/31 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Výstavná sieň ZSVU (Dostojevského rad), Bratislava (Bratislava)
1988 Julius Zeyer a výtvarné umění, Městská galerie Vodňany, Vodňany (Strakonice)
1988 František Mrázek: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1988 - 1988/05/15 Karel Štěch: Sociální grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1988/02 - 1988/03 Karel Štika: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/04 - 1988/05 Jaroslav Hejný: Akvarely, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/04/23 - 1988/10/02 České zátiší 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1988/06/24 - 1988/09/04 Josef Wagner: Obrazy, Zámecká sýpka, Bechyně (Tábor)
1988/09 - 1988/11 Karel Štěch, Středočeská galerie, Praha
1988/10/25 - 1988/11/14 Adolf Born: Filmová tvorba, grafika, ilustrace, kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1989 Jan Cihla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1989/02 - 1989/03 Petr Sládek: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/04 - 1989/05 Miroslav Šnajdr: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/05 - 1989/09 Linie / barva / tvar, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1989/05/04 - Karel Valter, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/05/05 - 1989/05/28 Karel Valter: Obrazy, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1989/06 Bohumil Dobiáš: Vázy, objekty, plastiky a reliéfy, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/06/10 - 1989/07/21 Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/06/24 - 1989/09/10 Karel Valter: Obrazy, Zámek Blatná, Blatná
1989/07 - 1989/08 Bohumil Dobiáš: Vázy, objekty, plastiky a reliéfy, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1989/07/13 - 1989/08/06 Jiří Tichý: Obrazy, textil, grafika, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1989/08 - 1989/09 Petr Nikl: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/11 - 1990/03 Gotické umění v jižních Čechách (Vybraná díla ze sbírek Alšovy jihočeské galerie), Klášter sv. Jiří, Praha
1989/11/28 - 1989/12/17 Vladimír Malý: Plastiky, Výstavní síň Krajského střediska památkové péče a ochrany přírody, České Budějovice (České Budějovice)
1989/12 - 1990/01 Vladimír Boudník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/12/04 - 1989/12/30 Theodor Pchálek: Obrazy a kresby, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1990 Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby, objekty, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1990/023/15 - 1990/03/29 Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby, objekty, Galerie Zlatá lilie, Praha
1990/04 - 1990/05 Vladimír Kokolia: Kresby, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1990/04/05 - 1990/04/28 František Peterka: Kresby a grafika, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1990/04/22 - 1990/08/26 Český jih 1990: Současné jihočeské umění 1980 - 1990, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1990/06 - 1990/07 Naděžda Plíšková: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/08 - 1990/09 Miloslav Nováček: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/09/02 - 1990/11/04 Mikuláš Medek: Výběr z tvorby. Obrazy, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1990/09/13 - 1990/10/21 České malířství a sochařství 2. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1990/10/29 - 1990/11/18 Květoslav Hísek: Výběr z díla, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1990/11/22 - 1991/01/20 Mikuláš Medek: Výběr z tvorby. Obrazy, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1990/12/04 - 1991/01/06 Květoslav Hísek: Výběr z díla, Galerie Československý spisovatel, Praha
1991 Miloslav Cicvárek: Malá provozní inventura, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1991/04/05 - 1991/04/29 Karel Valter: Jihočeská krajina, Galerie Zámeček, Příbram (Příbram)
1991/04/26 - 1991/09/30 České malířství a sochařství 2. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1991/06 - 1991/07 Vladimír Suchánek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/08 - 1991/09 Roman Kubička: Kresby a studie, Dům kultury Metropol, České Budějovice (České Budějovice)
1992/06/19 - 1992/09/06 Stanislav Martinec: Keramika, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1992/06/19 - 1992/09/06 Hana Purkrábková: Keramická plastika, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1992/09 - 1992/10 K. Valter, M. Páral, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1993/04/24 - 1993/08/22 Skutečnost a iluze, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29 Bohuslav Reynek: Grafika, David Tinker: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29 Bohuslav Reynek: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29 David Tinker: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/03 - 1994/01/31 Theodor Pištěk, Zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1994/02/24 - 1994/04/04 Bedřich Budil: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/04/07 - 1994/05/15 Karel Valter: (k 85. narozeninám - oleje papírotisky), Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1994/05/20 - 1994/06/26 Miloslav Troup (1917 - 1993), Státní vědecká knihovna, České Budějovice (České Budějovice)
1994/05/20 - 1994/06/26 Miloslav Troup (1917 - 1993), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/12/01 - 1995/01/15 Jaroslav Koliha: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/01/19 - 1995/02/19 Adolf Träger (1888 - 1965), Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1995/02/23 - 1995/03/26 Jan Pištěk, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/05/04 - 1995/06/04 Jiří Ptáček: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/06 - 1995/09 Bohumil Dobiáš st.: Sochař a keramik, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1995/06/08 - 1995/07/09 Oldřich Smutný: Ohlédnutí, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/09/14 - 1995/10/15 František Peterka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/10/19 - 1995/11/19 Tomáš Vosolsobě: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/01/18 - 1996/02/24 Podoby fantazie (České umění 1. poloviny 20. století ze sbírek AJG), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/02/29 - 1996/04/14 Jiří Mocek: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/04/18 - Jindra Čapek: Ilustrace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/06 - 1996/07 Alfred Kubin, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/07 - 1996/08 Jaroslav Podmol (1925 - 1995), Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1996/09/19 - 1996/10/28 Richard Konvička: Obrazy a kresby 1990 - 1996, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/03/20 - 1997/04/20 Jan Halla (1926 - 1988), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/04/24 - 1997/05/31 Petr Kuklík: Obrazy, kresby, fotografie, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/06/05 - 1997/07/06 Jiří Anderle: Obraz, kresby, grafika 1956 - 1997, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/07/10 - 1997/09/14 Podoby fantazie II. České umění 2.poloviny 20.století ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/09/18 - 1997/10/19 Miroslav Štolfa, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/03/26 - 1998/05/03 Karel Valter: Rozloučení se zimou - oleje, tempery, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/05/01 - 1998/09/20 Podoby fantaskna v českém výtvarném umění 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1998/06/29 - 1998/07/25 18. Mezinárodní symposium keramiky, Bechyně, Bechyně (Tábor)
1998/09/10 - 1998/11/08 Kamila Ženatá: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/10/17 - 1999/02/07 Klub konkrétistů, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1998/11/12 - 1998/12/13 Výsledky 18. Mezinárodního symposia keramiky Bechyně 1998, Novoměstská radnice, Praha
1998/11/12 - 1999/01/17 Česká grafika 1918-1998, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/01/21 - 1999/03/14 Helena Horálková, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/03/18 - 1999/05/02 Petr Jochmann, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/05/13 - 1999/07/11 Karel Valter: Výběr z díla, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/06 - 1999/09 Bohumil Dobiáš: Keramika, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
1999/07/03 - 1999/10/31 Jiří Trnka 1912-1969, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1999/09/23 - 1999/11/21 Jaroslav Koliha: Obrazy a pastely z let 1950 - 1999, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000 Martin Kuriš: Na daleké cestě, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000 Igor Müller, Jiří Müller, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/01/20 - 2000/03/19 Miroslav Šnajdr st: Esence přírody, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/04/29 - 2000/10/29 Současná minulost. Česká postmoderní moderna 1960-2000, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2000/07/20 - 2000/09/17 Adolf Born: Grafika a kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/09/23 - 2000/11/19 Ivo Medek (Kopaninský): Vyskladněno / vystaveno (koláže, asambláže, kresby, stamp art, objekty), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/02/01 - 2001/03/25 František Hodonský: Lužní prostor, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/03/29 - 2001/05/20 František Bílek (1872 - 1941), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/10/04 - 2001/11/18 Ateliéry AVU / Malířská škola profesora Zdeňka Berana, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/12/13 - 2002/01/27 Petra Oriešková: Obrazy, kresby - výběr z tvorby 1966-2001, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002 Mezinárodní keramické symposium, Bechyně, Bechyně (Tábor)
2002 Milan Kyzour, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2002/06/06 - 2002/09/08 Jiří Kornatovský: Kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/06/06 - 2002/09/08 Michal Trpák: Sochy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/07 - 2002/09 Jan Benda: Keramická plastika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/09/12 - 2002/10/20 Miloslav Cicvárek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/12/12 - 2003/01/26 Kamil Lhoták: Mýtus, ironie a nové příběhy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003 - 2004 České umění XX. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2003/02/06 - 2003/03/23 František Štorek, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2003/02/06 - 2003/03/23 František Štorek (1933 - 1999): Výběr z díla, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/03/27 - 2003/05 Martin Stejskal: Zadem k nekonečnu, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/04/15 - 2003/06/22 Kamil Lhoták: Obrazy, kresby a grafika z let 1937 - 1981, Dům U Jonáše, Pardubice (Pardubice)
2003/06 - 2003/09 Marie Rychlíková... k roku jubilea, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
2003/06/21 - 2003/09/14 Pravoslav Rada: Keramika. K roku jubilea s Jindřiškou Radovou a Šárkou Radovou k jeho poctě, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2003/09/25 - 2003/11/02 Aleš Lamr: Duch vane kam chce, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/02 Jan Cihla: Obrazy, kresby, ilustrace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/03/04 - 2004/04/18 Pavel Besta: Otisk člověka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/04/23 - 2004/05/30 Škola monumentální tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/06/03 - 2004/07/11 Xénia Hoffmeisterová: Čarodějnice, Andělé, Hračky, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/06/25 - 2004/09/12 Vendi M. Hůrka: ...že lidé přec jak ptáci, Učitelé Bechyňské keramické školy a jejich výtvarná díla, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2004/09/16 - 2004/10/31 Strukturální grafika 60. let: Pohledy do sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/11/04 - 2004/12/12 Roman Franta: Brouk v ruce / Beetle in the Hand: Výběr z tvorby / Selected Work, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2004/12/16 - 2005/01/30 František Muzika, Zdeněk Sklenář: Kontakty, kontrasty, konfrontace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/02/24 - 2005/05/01 František Muzika, Zdeněk Sklenář: Kontakty, kontrasty, konfrontace, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2005/03/17 - 2005/04/17 Ateliér Grafika 1 doc. Jiří Lindovský, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/04/21 - 2005/05/22 Jan Hendrych: Sochy, kresby, grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/05/20 - 2005/06/19 Radko Plachta: Sochy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2005/05/26 - 2005/07/10 Miroslav Konrád: Relativní, vnímání, absolutno, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/07/14 - 2005/09/11 Kresba a grafika 60. let, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/09/15 - 2005/10/23 Vladimír Vašíček: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/10/27 - 2005/12/04 Irena Jůzová, Štěpánka Šimlová: Metropolitan reality, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/12/07 - 2006/02/05 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Galerie Procházka - Procházka Trans Ars v.o.s., České Budějovice (České Budějovice)
2005/12/08 - 2006/02/05 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/02/09 - 2006/03/26 Petr Jochamnn: Tempery a akvarely, 2000 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/03/02 - 2006/05/21 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2006/03/30 - 2006/05/14 Malířská škola prof. Jiřího Sopka: Studenti / absolventi, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/03/30 - 2006/05/14 Malířská škola Jiřího Sopka: studenti / absolventi, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/05/01 - 2006/10/01 Nejstarší česká odborná škola keramická v Bechyni, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/05/01 - stálá expozice Mezinárodní keramická sympozia (vývoj, souvislosti, přehled ...), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/05/06 - 2006/10/29 České umění XX. století: 1940-1970, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2006/05/18 - 2006/07/09 Dominika Paštéková, Petr Sládek: Bílý tuleň: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/05/18 - 2006/07/09 Petr Sládek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/06/29 - 2006/09/10 Petr Fidrich: Plastiky, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/07/13 - 2006/09/10 Černý Petr - Filip Černý, Petr Malina: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/08/12 - 2006/09/24 Antonín Škoda (1935 - 2000), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/09/14 - 2006/10/29 Český dřevák, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/11/02 - 2006/12/10 Soumrak úsvitu: Přelom 19. a 20. století v českém umění ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/12/14 - 2007/02/04 Od Konga k Zambezi: Plastiky a malba: Kongo - Zambie - Zimbabwe / From the Congo to the Zambezi: Sculpture and painting: DRC - Zambia - Zimbabwe, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/02/08 - 2007/03/25 Michal Segert, Jakub Stretti: Malba, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/02/08 - 2007/03/25 Michal Segert, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/04/21 - 2007/08/26 Zdeněk Beran: Post retrospektiva / Post retrospective, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/05/17 - 2007/07/08 Bernard Reder: sochy, kresbym dřevoryty / sculpture, drawings, woodcuts, Tibor Honty: fotografie / photographs & Bacon, Bauernfreund, Brömse, Filla, Grossová-Adlerová, Kars, Nemes, Nowak, Reiner, Štursa, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/05/17 - 2007/07/08 Jan Moravec: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/06/15 - 2007/07/15 Klára Klose, Petr Sládek, Dominika Paštéková: Příběhy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/07/12 - Socha III (Bebarová, Hošek, Immrová, Kobr, Kovařík, Lpavský, Malá, Míšek, Resslová, Stibral), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/07/20 - 2007/09/30 Klára Klose, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/07/20 - 2007/09/30 Václav Dyntar, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/09/08 - 2008/06/14 České umění XX. století: 1970-2007, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/09/13 - 2007/10/28 Antonín Málek: Obrazy, kresby / Paintings, drawings, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/11/01 - 2007/12/09 Jiří Lindovský: Retrospektiva, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/12/02 - 2008/01/06 Afrika mýma očima, Zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/12/18 - 2008/02/03 Příběhy slovenské moderny / Slovenské výtvarné umění 1900 - 1948 (Ze sbírek Galérie mesta Bratislavy), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/09 17:00 Přednáška z cyklu: Kapitoly z dějin umění: Umění 20. století - České meziválečné umění, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/16 17:00 Hudební podvečer s posluchači českobudějovické konzervatoře, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/23 17:00 Přednáška z cyklu: Kapitoly z dějin umění: Umění 20. století - České umění za II. světové války a socialistický realismus, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/02/07 - 2008/03/23 Imaginární kosmos Dany Puchnarové: Práce z let 1960 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/03/27 - 2008/05/11 Jindřich Štreit: Fotografie 1965 - 2005, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/04/12 - stálá expozice Gotické umění. Malířství a sochařství / Gothic Art Painting and Sculpture, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2008/05/03 - 2008/07/13 22. Mezinárodní keramické sympozium Bechyně, výsledky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/05/03 - 2008/07/13 Elżbieta Grosseová: Pocity a intuice a impulsy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/05/15 - 2008/07/06 Ateliér Malba III prof. Micheela Rittsteina, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/06/28 - 2008/11/02 Autoportrét v českém umění 20. a 21. století / Self-portrait in the Czech Art of the 20th a 21st century, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2008/07/10 - 2008/09/07 Šumavské proměny. Krajina Šumavy v dílech malířů 19. a 20. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/11/06 - 2008/12/07 Dalibor Smutný: Tichá přítomnost - obrazy, grafika, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2008/11/06 - 2008/12/07 Dalibor Smutný: Tichá přítomnost - obrazy, grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/12/04 - 2009/03/08 Autoportrét v českém umění 20. a 21. století, Galerie moderního umění v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
2008/12/11 - 2009/01/25 Jaroslava Severová: O světle a jiné; Světelné objekty, digitální tisky, instalace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/01/29 - 2009/03/15 Jan Smetana: Souborná výstava, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/03/19 - 2009/05/03 Petr Písařík, Igor Müller: ±1, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/05/01 - 2009/07/19 Jan Samec: Malba, Zámek Bechyně, Bechyně (Tábor)
2009/05/07 - 2009/06/21 Mémy Grafiky 2, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/05/30 - 2009/11/02 Michael Rittstein: Vlhkou stopou (O vodu se dělím s hady), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2009/06/25 - 2009/08/30 Jiří Ptáček: Ozvěny a nápovědy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/06/27 - 2009/07/19 Karel Bečvář, Jan Samec, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/06/27 - 2009/09/30 Aleš Werner, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/08/01 - 2009/09/30 Oldlřich Rujbr: Učitel, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/08/01 - 2009/09/30 Anna Klimešová, Dalibor Worm: Dva, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/10/23 - 2009/12/06 Petr Fiala: Obrazy a litografie, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/12/10 - 2010/01/31 Hráči, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/02/04 - 2010/03/21 Pozitivní dezorientace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/09 Architektura 1989 - 2009, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/16 Stavby a měnící se svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/25 - 2010/05/09 Míla Preslová: 12 let, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/31 - 2010/04/18 Ve zvířecí kůži, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/04/06 Kam vlastně kráčíme?, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/04/20 Archisocha a další vily, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/01 - 2010/07/16 Zdeněk Manina, Helena Samohelová, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/01 - 2010/09/05 Karel Zlín: Retrospektiva. Obrazy, sochy, kresby, grafika, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/05/01 - 2010/09/30 Ateliér designu keramiky Fakulty umění a designu Univezity J. E. Purkyně Ústí nad Lebem + továrna Český porcelán v Dubí u Teplic, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/04 Architektura se zavřenýma očima. Architektura Coop Himmelb(l)au 1968 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/13 - 2010/06/27 Není plotna jako plotna, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/18 1 + 1 = 3. Paradox jako řešení, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/07/01 - 2010/08/28 Vladimír Véla: Kyproplej, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/07/01 - 2010/08/29 Michal Burget, Vladimír Véla: Nebe a dudy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/07/31 - 2010/09/30 Pavel Drda, Ludmila Kovaříková, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/08/13 - 2010/08/30 Mezinárodní malířské sympozium / Internationalen Malersymposium, Krajský úřad Jihočeského kraje, vstupní hala, České Budějovice (České Budějovice)
2010/09/18 - 2011/01/31 Přírůstky AJG v období let 2000 - 2010, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/09/18 - 23011/01/31 Přírůstky do sbírek Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou v období 2000 - 2010, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/10/27 - 2010/12/05 Jaroslav Valečka: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11-12 Mezi svatyní a obchodním domem. Role muzeí a galerií v dnešní společnosti, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/02 Jak vytrhnout galerii stoličku?, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/16 Kam s tím? Do muzea!, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/30 Městské muzeum v Žitavě jako tvůrce identity, kultury a magnet na turisty: Úspěchy, problémy, perspektivy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/09 - 2011/01/31 Temná noc, jasná noc: Měsíc a noc v českém výtvarném umění 19. a 21. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/11 14:00 - 18:00 Vánoční tajemství v obrazech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/11 15:00, 17:00 Vánoční tajemství v obrazech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/01/04 Proměny Alšovy jihočeské galerie pod vlivem změn vnějšího prostředí, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/02/03 - 2011/03/20 Milan Cais: Pod kůží, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/03/18 - 2011/05/29 Temná noc, jasná noc: Měsíc a noc v českém výtvarném umění 19. a 21. století, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2011/05/01 - 2011/10/02 Duchcovský porcelán - ateliér figurálního a zdobného porcelánu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/05/07 - 2011/08/14 Jiří Balcar (1929-1968): Obrazy, kresby, grafika, užitá tvorba, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/05/12 - 2011/06/26 Natálie Gončarova: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/06/24 - 2011/09/04 Přírůstky do sbírek AJG na Hluboké nad Vltavou v období 2000 - 2010, Muzeum Vladimíra Preclíka, Bechyně (Tábor)
2011/06/30 - 2011/09/04 Ivana Lomová, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/08/06 - 2011/10/02 Petra Šťastná, Petr Hůza, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/08/27 - 2011/12/31 Miloslav Troup: Dílo, Alšova jihočeská galerie, hlavní sál, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/08/27 - 2011/12/31 Miloslav Troup, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/09/08 - 2011/10/23 Zdeněk Burian, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/10/27 - 2011/12/11 Karina Wellmer-Schnell, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/12/15 - 2012/02/05 Milan Ressel: Něco se mění, něco zůstává..., Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/02/09 - 2012/04/15 Markéta Zlesáková: Paměť, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/04/19 - 2012/06/24 Bohuslav Reynek: Don Quijote, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/05/19 - 2012/09/30 František Muzika: Volná tvorba / scénografie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2012/05/19 - 2012/09/30 František Muzika, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2012/06/28 - 2012/09/09 Mezi symbolismem a surrealismem: České umění první třetiny 20. století ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/09/19 - 2012/11/18 Odlesk perly: Umění baroka ze sbírky Patrika Šimona, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/11/27 - 2013/02/03 Kamil Lhoták: Na kole, na motorce, ve vzduchu, Poštovní muzeum, Praha
2012/11/39 - 2013/02/03 Ááách / Československý filmový plakát 1959–1989, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/02/14 - 2013/03/24 Petr Nikl: Tváře z New Yorku, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/03/28 - 2013/05/12 Pavel Nešleha: Sedimenty paměti IV, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/04/21 - 2013/10/01 Sochař nebo Zahradník, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/05/04 - 2013/09/29 Markéta Škopková: Cestou dlouhou - věčnou touhou, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/07/13 - 2013/09/29 Andy Warhol: Zlatá šedesátá, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/07/18 - 2013/09/01 Tomislav Laux: Obrazy, plastiky & Zdeněk Chmelař: Plastiky, reliéfy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/08/03 - 2013/09/29 Markéta Nováková, Daniel Piršč, VŠVU Bratislava ateliér keramiky, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
2013/08/03 - 2013/09/29 Pištěk, Dlouhý, Demartini, Suchánek, Klimeš, Nepraš, Koblasa, Šlapeta, Matyáš, Kouba, Franta, Vachuda, Siegel, Uiberlay, Ressel - Výstava členů Palety vlasti, Nový zámek Kostelec nad Orlicí - Galerie Kinský, Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou)
2013/08/03 - 2013/09/29 Michal Gabriel: Predátoři, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
2013/09/05 - 2013/10/20 Antonín Střížek: Obrazy, které byste chtěli vidět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/10/24 - 2013/12/08 Xénia Hoffmeisterová: 15 minut před usnutím, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/02/06 - 2014/03/23 Tomáš Vosolsobě: Čisté dimenze obrazného, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/03/27 - 2014/05/11 Ivan Ouhel: Cesta světla a tmy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/03/29 - 2014/05/04 Josef Geršl: Příběhy barev, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/05/03 - 2014/09/28 Fenomen B, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2014/05/04 - 2014/09/28 Tvrzení moderny: České sochařství ze sbírky Karly a Davida Železných, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/06/28 - 2014/09/28 Alfons Mucha v zrcadle dobyau, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/07/05 - 2014/09/28 Erika Bornová: Born to Erika, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
2014/07/24 - 2014/08/28 Zdenek Seydl, Zámek Třeboň, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2014/09/04 - 2014/10/12 Petr Pavlík: Poutnice kráčí dál, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/11/27 - 2014/01/25 Michal Singer: Utajená hvězda undergroundu, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/02/05 - 2015/04/05 Vladimír Skrepl: Lež a lži, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/06/07 - 2015/09/29 Sofochyto, Alšova jihočeská galerie, Mezinárodní muzeum keramiky v Bechyni, Bechyně (Tábor)
2015/06/27 - 2015/09/27 Ilja Jefimovič Repin a další ruští malíři 19. a první poloviny 20. století, Zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/06/28 - 2015/09/27 Daleké blízké, Ilja Repin a ruské umění, Zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/09/10 - 2016/02/14 Zbyněk Sekal: A věci se zvolna berou před se, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2016/03/13 - 2016/06/12 Zbyněk Sekal: A věci se zvolna berou před se, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/05/15 - 2016/10/02 Krása bude křečovitá: Surrealismus v Československu 1933-1939 / Beauty Will be Convulsive: Surrealism in Czechoslovakia 1933-1939, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/06/25 - 2016/10/02 Jaromír 99: Mezery. Vyprávění mezi sekvencemi, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/07/01 - 2016/10/02 André Breton, Paul Eluard a Suzanne Muzardová, 31 koláží: Pařížští surrealisté a český surrealismus v dokumentech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/13 - 2017/01/22 Hippolyt Soběslav Pinkas (1827-1901). Realismus českého Pařížana, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/16 - 2017/01/15 Kouzlo křehkosti. Výběr plastik ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/22 - 2017/02/26 Patrik Hábl: V architektuře malby, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/11/12 - Patrik Hábl: V architektuře malby. 2. část, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/12/08 - 2017/02/12 Cesty imaginace - Meziválečná avantgarda ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2017/01/26 - 2017/04/16 Petr Kubeš: Kuběs rozostřeno, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/01/26 - 2017/04/16 Miloslav Troup: Paříž Paříž, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/01/27 - 2017/04/16 Friedrich Feigl: Oko vidí svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/03/18 - Meziprůzkumy. Sbírka AJG 1300 - 2017, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/03/18 - 2017/06/18 Impresionismus! Nálady a imprese ve francouzském a českém umění, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/04/22 - 2017/07/09 Alén Diviš málo známý a neznámý, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/05/02 - 2017/07/09 Jiří Šalamoun: Maxipsem v animaci / Giant Dog of Animation, Dům Štěpánka Netolického, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2017/05/13 - 2017/10/01 Válečné plakáty 1914-1918 / War posters 1914-1918, Zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/06/03 - 2017/10/08 Po stopách českých prvorepublikových zahradních architektů, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2017/06/03 -2017/10/08 Malé připomenutí - Josef a Ondřej Vajce, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2017/07/13 - 2017/09/03 Svatopluk Klimeš: Oživlé tapety, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/10/22 - 2018/02/11 Tereza z Davle: Neue Mädchen, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
neuvedeno Jana Hlaváčová Choděrová, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
neuvedeno Jan Cihla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Sbírka malířství Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Mezinárodní keramická sympozia 1996-2008, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
stálá expozice Flámské a holandské malířství 16. - 18. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)

 

adresa:
obec: