Tiskový výstup informačního systému abART - instituce/místo


 
Zpracovávám požadavek,
čekejte prosím ...
 

Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG)

obec: Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
adresa: zámek, P.O.BOX 80

instituce/místo

vyhledávací lišta
podrobný filtr: umožňuje vyhledávání podle: adresy a obce. Další vyhledávací pole mohou přidávána podle potřeb a požadavků.
- adresa: pro vyhledávání adresy instituce (např. Hradčanské nebo i *náměstí)
- obec: pro vyhledávání institucí dle obce (např. Kolín nebo i *brod)
stav podrobného filtru (nastaven/není nastaven)
vyhledávací pole (mohou se kombinovat):
- název: pro vyhledání instituce/místa (např. galerie václava nebo i *špál)
potvrzení výběru (ikona vyhledat nebo klávesa enter).
Zástupné znaky pro vyhledávání jsou * (pro více znaků) a ? (pro jeden znak).
Podrobný filtr není obsažen ve volné verzi abARTu!.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         Hledej
Název:
Alšova jihočeská gal
termín rozhodujícínázev výstavy, místo konání
1954/06/22 - 1954/07/31 Jihočeská grafika, Krajské vlastivědné muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1956 - 1962 Umění 14. až 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1956/12/16 -  Výroční výstava jihočeských výtvarníků, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1957/03/10 - 1957/03/31 Karel Štika: Grafika, ilustrace, kresby z let 1920-1956, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1958 Výstava pražských výtvarníků, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1958/01 Josef Jakší (1874 - 1908), Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1958/05 Karel Štěch: Souborná výstava původní grafiky, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1958/09 - 1958/10 Adolf Träger: Malířské dílo, Obecní dům, Praha
1958/10 Bohumil Ullrych: Retrospektiva, Vlastivědné muzeum, Strakonice (Strakonice)
1958/10 - 1958/11 Adolf Träger: Malířské dílo, Krajské vlastivědné muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1958/10/01 - 1958/11/30 Adolf Träger: Malířské dílo, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1959 Karel Oberthor: Dílo z let 1953-1959, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1959/02 - 1959/03 Karel Štěch: Grafik 1934-1958, Kulturhistorisches Museum, Stralsund
1959/04/17 - 1959/05/10 Alois Moravec: Soubor obrazů, grafiky a kreseb k šedesátinám, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1959/04/19 - Hluboká 1959: Jižní Čechy v boji, práci a radosti, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1960/01/17 -  Josef Holler: Obrazy z Egypta, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1960/04/17 - 1960/10/31 Hluboká 1960: Podíl jižních Čech na tvorbě národního pokladu, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1960/11/04 - Ota Matoušek: Grafika a malba, Galerie Hollar, Praha
1960/12/11 - 1961/01/08 Ota Matoušek: Jihočeská krajina, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1961 František Líbal: Malířské dílo, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961 Umění holandských mistrů, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961 Výtvarným uměním k socialistickému životu, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/02/10 - 1961/03/12 Ota Matoušek: Jihočeská krajina, Galerie Československý spisovatel, Praha
1961/05/06 - Hluboká 1961: Výtvarným uměním k socialistickému životu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06 - 1961/09 Josef Krejsa: Malířské dílo a grafika, Muzeum Šumavy, Kašperské Hory (Klatovy)
1961/07/15 - Hluboká 1961: Výtvarným uměním k socialistickému životu, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/08 - 1961/09 Ze souboru moderního umění Alšovy jihočeské galerie, Vlastivědné muzeum, Vimperk (Prachatice)
1961/09 Vincenc Beneš, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/09/10 - 1961/10/08 Jan Zrzavý: Obrazy - kresby - ilustrace, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1961/10/22 - 1961/11 František Kupka: Malby - kresby - grafika - z let 1899 - 1946, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1962 Současné umění - obrazy a plastika - ze sbírky AJG, Vlastivědné muzeum, Kamenice nad Lipou (Pelhřimov)
1962 Od impresionismu po současné umění 1900/1962, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1962 Mikoláš Aleš: Výbor z díla, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1962 - Umění 17. a 18. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1962/02 - 1962/03 Malíř Václav Špála 1885-1945: Výběr z díla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1962/12 - 1963 Bohdan Kopecký: Obrazy a grafika z let 1957 - 62, Dům umění, Písek (Písek)
1963 Hlína věčně živá, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1963 - 1963/10/31 Břetislav Benda: Výběr z díla, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963 - 1964 České umění 19. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963/02/15 - 1963/03/17 František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1963/05 - 1963/06 Vojtěch Preissig 1873-1944, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1963/05 - 1963/06 Fotografická avantgarda, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1963/06/16 - 1963/07/10 Adolf Träger: Výbor z díla, Blatské muzeum, Soběslav (Tábor)
1963/09/12 - Josef Čapek: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1963/09/15 - Hluboká 1963: Umění 1900-1963, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1964 František Peterka, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1964/06 - 1964/07 Čestmír Krátký: Fotografie z let 1963-64, Muzeum husitského revolučního hnutí, Tábor (Tábor)
1965 20 let architektury a výtvarného umění v jižních Čechách, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965 Ohlasy světových válek v českém výtvarném umění, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965 - stálá expozice České umění 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965/02/03 - Ota Matoušek: Grafické dílo 1915 - 1965 - výtvarné dokumenty, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1965/05 Jihočeská pozdní gotika 1450-1530, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1965/05/05 Pravoslav Kotík: Obrazy a kvaše z let 1960-1965, Bechyňská brána, Tábor (Tábor)
1965/10 Tendence, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1966 František S. Tvrdý: Africké motivy, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1966/05 Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Hrad Kotnov, Tábor (Tábor)
1966/05 - 1966/10 Česká secese - Umění 1900, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1966/12 - 1967/01 Česká secese - Umění 1900, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
1967 Mezinárodní sympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1967 Dětský výtvarný projev, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1967 České umění 20. století, Västerås, Västerås
1967/02 Současná surrealistická koláž, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1967/05 Jiří Tichý: Tapisérie 1962-67, Zámek Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
1967/06 - Bohdan Mrázek, Jindřich Vohanka: Tapisérie, Muzeum tapiserie, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
1967/06 - 1987/09 Petr Svoboda, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1967/09 Analytická expozice výtvarné činnosti Karla Teigeho z let 1916-1951, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1968 Nunne von Unge: Grafika, Erik Idar: Obrazy, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1968 Jiří Zeman, Jiří Tichý, Västerås, Västerås
1968 Hluboká 1968: Umění 1900-1968, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1968 Flámské a holandské malířství 17. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1968 Mezinárodní sympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1968/02/04 - 1968/03/03 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/18 - 1968/04/10 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Oblastná galéria, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1968/04/15 - 1968/05/15 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Bratislava (Bratislava), Bratislava (Bratislava)
1968/05/26 - 1968/06/16 Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1968/07/07 - 1968/08 50 let československého malířství 1918 - 1968, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1968/10/20 - 1968/11/20 Každé dítě je dítětem (Dítě a výtvarný projev 1968), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1969 Česká krajina, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1969 Toto je má vlast (II. celostátní výstava LŠU), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1969 Keramika z mezinárodních sympozií, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1969 Evropské umění 17. a 18. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1970 Ota Matoušek: Jihočeská krajina, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1970 Výsledky z V. sympozia keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1970 Ladislav Pichl: Sochy a kresby, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1970/03 Jaroslav Vožniak: Ikony, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1970/04/26 - 1970/06/07 25 let architektury a výtvarného umění v jižních Čechách, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1971 Z malířské tvorby jihočeských výtvarníků, Pacov, Pacov (Pelhřimov)
1971 Jihočeská krajina - obrazy, Trhové Sviny, Trhové Sviny (České Budějovice)
1971 Jihočeská krajina v grafice, Ústav sociální péče, Čekanice, Tábor (Tábor)
1971 Užité umění Lotyšské SSR, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1971 Z malířské tvorby jihočeských výtvarníků, Kamenice nad Lipou, Kamenice nad Lipou (Pelhřimov)
1971 Bohumil Ullrych: Obrazy, Trhové Sviny, Trhové Sviny (České Budějovice)
1971 25 let architektury v jižních Čechách - fotografie, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec), Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
1971 Sovětský jantar, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1971 České secesní umění (Obrazy, sochy, grafika ze sbírek AJG), Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1971 Bohumil Ullrych: Obrazy, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1971 Výsledky V. mezinárodního symposia keramiky, Galerie Václava Špály, Praha
1971 Malířská tvorba mezi dvěma válkami, Tábor (Tábor), Tábor (Tábor)
1971 Jihočeská krajina - obrazy, Lišov, Lišov (České Budějovice)
1971 Ludmila Jiřincová: Grafika, Kovářov, Kovářov (Písek)
1971 Jihočeské malířství a grafika, Museum der bildenden Künste Leipzig, Lipsko (Leipzig)
1971 Malířská tvorba pr roce 1945, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1971/03/21 - Holandská krajinomalba 17. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1971/04/25 - 1971/06/06 České sociální umění, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1971/05/23 - 1971/09/30 Český portrét, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1971/11/07 - 1971/11/28 Sovětská grafika, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1971/léto České sociální umění, výbor výstavy, Západočeská galerie v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
1971/léto České sociální umění, výbor výstavy, Okresní galerie, Klatovy (Klatovy)
1972 Česká moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972 Jiří Müller: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972 Bohuslav Reynek: Grafický cyklus Don Quijote, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972 František Peterka: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972 Jiří Zeman: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972/01/23 - 6. mezinárodní keramické symposium, Galerie Václava Špály, Praha
1972/02/05 - 1972/02/27 Lev Haas, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1972/05/06 - 1972/05/27 Karel Stehlík, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1972/06/16 - 1972/07/16 František Mrázek, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1972/07/15 - 1972/09/24 Josef Mánes, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1972/09/02 - 1972/10/11 Tschechische soziale Kunst / České sociální umění, Berlín (Berlin), Berlín (Berlin)
1972/10/05 - 1972/11/05 Ada Novák: Obrazy z let 1928-1972, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1972/11/11 - 1972/12/10 Vasyl Kasijan, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1972/11/19 - 1972/12/03 Mikoláš Aleš: Kresby, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1972/12 - 1973/01 Václav Vojtěch Novák: Výbor z díla, Mánes, Praha
1972/12 - 1973/01 Vasyl Kasijan, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1973 Rembrandt: Faksimile leptů, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1973 Česká moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1973 William Hogarth: Grafika, Trhové Sviny, Trhové Sviny (České Budějovice)
1973/03/02 - 1973/03/25 Młoda Polska - Polské umění kolem roku 1900, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1973/05 - 1973/06 Miloslav Nováček, Okresní vlastivědné muzeum, Český Krumlov (Český Krumlov)
1973/05/01 - 1973/09/30 Boje a zápasy: České umění v boji proti fašismu a válce 1930–1945, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1973/05/18 - 1973/06/30 Jihočeská pozdně gotická řezba, Muzeum narodowe w Krakowie, Krakov (Kraków)
1973/06/01 - 1973/06/30 Václav Vojtěch Novák: Výbor z díla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1973/11/14 - 1973/12/09 Michael Romberg, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1974/02/08 - 16974/02/24 Současná rumunská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1974/03/19 - 1974/04/14 Miloslav Nováček, Galerie Hollar, Praha
1974/04 - 1974/05 Karel Štěch: Grafické dílo, Galerie Hollar, Praha
1974/05/17 - 1974/09/30 Barokní tapiserie ze sbírek ČSR, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1974/06/13 - 1974/09/30 Slovenské sochařství k 30. výročí SNP, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1974/06/22 - 1974/09/15 Bohumil Dobiáš: Keramická tvorba z let 1961/72, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1974/11/01 - 1974/11/30 Karel Štěch: Grafické dílo, Okresní vlastivědné muzeum, Český Krumlov (Český Krumlov)
1974/11/23 - 1975/02/28 Výběr z přírůstků z let 1971-1974, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1974/12/13 - 1975/01/19 Alois Moravec: Výběr z díla, Galerie Nová síň, Praha
1975 Podoba člověka v keramice, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1975/01/03 - 1975/01/26 Alexandr A. Žitomirskij: Fotomontáže, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1975/01/15 - 1975/02/12 Výtvarný plakát Alšovy jihočeské galerie, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1975/01/24 - 1975/02/16 Alois Moravec: Výbor z díla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1975/04/25 - 1975/10/19 Český jih ve výtvarném umění 1925 - 1975, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1975/12/11 - 1976/01/04 Karel Valter: Tvorba z let 1934 - 1975, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1976/01/07 - 1976/02/03 Česká moderní grafika (jihočeští autoři od roku 1925), Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/01/23 - 1976/02 Podoba člověka v keramice, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
1976/02/04 - 1976/03/02 Husitské revoluční hnutí v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/02/05 - 1976/02/29 Jan Rambousek: Grafika, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1976/03/03 - 1976/03/30 Zdenka Braunerová, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/03/12 - 1976/05/10 Zrcadlo života - 55 let v české a slovenské kresbě a grafice, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1976/03/31 - 1976/04/26 Grafické veduty 19. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/04/27 - 1976/05/26 Josef Šíma: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/05/15 - 1976/10/10 Mikoláš Aleš (1852 - 1913), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1976/05/25 - 1976/06/27 Josef Čapek: Výběr z díla, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1976/06/08 - 1976/06/27 František Peterka, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1976/09/01 - 1976/09/19 Theodor Pchálek: Výbor z díla, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1976/10/12 - 1976/10/19 František Tichý: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/11/09 - 1976/11/23 Josef Čapek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/11/13 - 1977/02/28 Jan Kojan: Výběr z díla, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1976/11/18 - 1976/12/15 Antonín Hudeček: Výběr z díla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1976/12/02 - 1977/01/15 Výtvarníci z kraje Suhl, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1976/12/07 - 1976/12/21 Moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1977 Česká sociální grafika, Soběslav, Soběslav (Tábor)
1977 Jan Rambousek: Grafika, Tábor (Tábor), Tábor (Tábor)
1977 František Tichý: Obrazy a grafika, Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
1977 Jiří Mádlo: Grafika, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977 Jan Rambousek: Grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1977 Adolf Born: Kreslený humor, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1977 Albrecht Dürer: Dřevoryty, Kamenice nad Lipou, Kamenice nad Lipou (Pelhřimov)
1977 Alois Moravec: Grafické dílo, Křemže, Kremže (Český Krumlov)
1977 - 1977/09/30 Sovětský svaz očima jihočeských výtvarníků, Jednotný klub pracujících (JKP), Kaplice
1977 - 1977/12/31 Ota Matoušek: Grafika, Milevsko (Písek), Milevsko (Písek)
1977/01 Terezín, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/01 Žena 77, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1977/02 Miroslav Houra: Grafika, kresby, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/04/02 - 1977/11/30 České umění 1900/1945, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/04/21 - 1977/05/08 Vlastimil Rada, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1977/05 Emil Pitter: Malířské dílo, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1977/05/01 - 1977/05/17 Současné jihočeské umění, Berlín (Berlin), Berlín (Berlin)
1977/05/08 - 1977/12/21 Flámské a holadské malířství 17. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/06/01 - 1977/09/30 Slavomír Bláha, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1977/06/03 - 1977/09/30 Jihočeská lidová hrnčina, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1977/06/03 - 1977/09/30 Výběr točené keramiky z Mezinárodních keramických sympozií, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1977/06/07 - 1977/07/25 Zdeněk Krybus, Jiřina Adamcová, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977/06/15 - 1977/08/31 Jiří Šindler: Ilustrační grafika k ruské a sovětské literatuře, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977/07 - 1977/08/20 Kamil Lhoták: Obrazy a kresby, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
1977/08 Jan Kojan, Mladošovice, Mladošovice (České Budějovice)
1977/08/03 - 1977/09/04 Jan Kojan: Výběr z celoživotního díla, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1977/09 Richard Lauda, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/0913 - 1977/10/16 Richard Lauda: Obrazy, grafika, Středočeská galerie, Praha
1977/11/02 Tradice a dnešek sovětského výtvarného umění, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1977/11/09 Černá hodinka pro brigády socialistické práce českobudějovických zdravotníků sestavená z memoárů Marca Chagalla a hudby P. I. Čajkovského, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/11/16 Setkání roku se zástupci brigád socialistické práce a jihočeskými výtvarníky, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/12/02 - 1977/12/30 Bouří zrozená: Grafika, ilustrace, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978/01/05 - 1978/02/12 Richard Lauda, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978/02/25 - 1978/04/30 Richard Lauda, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1978/04/05 - 1978/04/28 Karel Štika: Grafika, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1978/05/20 - 1978/09/30 Český realismus: Karel Purkyně, Soběslav Pinkas, Viktor Barvitius, Adolf Kosárek, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1978/06/01 - 1978/08/15 Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978/06/01 - 1978/09/30 Středověká keramika v Sezimově Ústí, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1978/06/13 - 1978/09/30 Současná jihočeská keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1978/07/19 - 1978/08/17 Britské akvarely a kresby 1900-1930, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1978/07/28 - 1978/09/30 8. Mezinárodní keramické symposium - Výstava prací, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1978/11/14 - 1979/01/31 Karel Štěch: Grafické dílo, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1978/12/05 - 1979/01/28 Jiří Šindler: Ilustrace, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/01/26 - 1979/03/04 Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/30 - 1979/02/15 Mladá česká grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/02/26 - 1979/03/20 Ctirad Stehlík: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04/18 - 1979/05/20 Miroslav Horníček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04/25 - 1979/05/13 Jaroslav Šváb: Výtvarná práce, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04/28 - 1979/09/30 České umění 1945/1975, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1979/05/28 - 1979/06/30 Dítě v české grafice - k Mezinárodnímu roku dítěte, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/06/01 - 1979/09/30 Václav Šerák: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1979/06/01 - 1980/12/31 Evropské malířství 17. a 18. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1979/06/26 - 1979/09/16 Ferdinand Hložník: Obrazy, Alexander Trizuljak: Sochy, Vincent Hložník: Grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1979/08/22 - 1979/09/09 Proměny krajiny v dílech jihočeských výtvarníků, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1979/08/26 - 1979/09/30 Jan Kojan: Obrazy, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1979/12/01 - 1980/02/28 Jiří Sozanský: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/01/24 - 1980/03/02 Intersympozium keramiky, Galerie bratří Čapků, Praha
1980/01/24 - 1980/03/09 František Peterka: Dílo 1947/79, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/02/20 - 1980/04/03 Jan Hála, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1980/04/01 - 1980/05/18 Karel Valter: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/04/19 - 1980/10/31 35 let výtvarného umění a architektury v jižních Čechách, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1980/04/28 - 1980/06/15 František Peterka: Dílo 1947/79, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1980/05 - 1980/06 Pavel Laška: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/06/05 - 1980/09/30 Jana Hlaváčová Choděrová, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1980/06/05 - 1980/09/30 Výsledky mezinárodních sympozií keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1980/07/02 - 1980/07/25 10.Mezinárodní symposium Bechyně 2 - 25. červenec, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1980/07/20 - 1980/09/15 Jiří Hovorka: Užitá grafika a kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/09/15 - 1980/10/27 Josef Mžyk: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/10/28 - 1980/12/20 Václav Hollar: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/11/29 - Pamětní síň Richarda Laudy, Pamětní síň Richarda Laudy, Jistebnice (Tábor)
1980/12/01 - 1981/01/31 Adolf Vondra: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/12/04 - 1981/01/31 Ota Matoušek: K nedožitým devadesátinám, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1981 Karel Štěch, Bukurešť, Bukurešť (Bucureşti)
1981 Jižní čechy v malířství a grafice, Bukurešť, Bukurešť (Bucureşti)
1981 České malířství a sochařství 1900-1980, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1981/02/05 - 1981/04/05 Flámské a holandské malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/02/25 - 1981/03/22 Jana Hlaváčová-Choděrová: Keramika, Středočeská galerie, Praha
1981/02/25 - 1981/03/22 Ota Matoušek: K nedožitým devadesátinám, Středočeská galerie, Praha
1981/02/26 - 1981/03/26 Karel Štěch, Praha, Praha
1981/04/07 - 1981/05/31 Antonín Strnadel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/04/16 - 19681/09/30 Československá pokroková grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1981/04/25 - 1981/09/30 České moderní umění 1900-1980, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1981/05/01 - 1981/09/30 Japonská keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1981/06/01 - 1981/08/28 František Tichý: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/08/29 - 1981/10/04 Bohdan Lacina: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/08/30 - 1981/09/27 Ota Matoušek, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1981/10/05 - 1981/11/22 Erhard Gross, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/11/01 - 1981/12/10 Přírůstky Alšovy jihočeské galerie 1976-1980, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1981/11/05 - 1982/01/10 Současná maďarská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/11/30 - 1981/12/30 Ada Novák: Obrazy, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1982 Karel Stehlík, Městské vlastivědné muzeum, Milevsko (Písek)
1982/01/19 - 1982/03/08 Petra Oriešková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/02/23 - 1982/04/28 Československá pokroková grafika, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1982/03/15 - 1982/04/29 Česká kresba 20. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/03/25 - 1982/05/16 Intersympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1982/04/15 - 1982/05/30 Karel Stehlík, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1982/04/15 - 1982/05/30 František Mrázek, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1982/04/22 - 1982/06/14 Otto Stritzko: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/06/01 - 1982/09/30 Sympozium na hrnčířském kruhu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1982/06/15 - 1982/08/15 Jiří John: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/08/01 - 1982/09/30 Karel Demel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/08/29 - 1982/10/03 Miloslav Holý: Kresby, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1982/10/04 - 1982/11/30 Jan Souček: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/11/25 - 1982/12/31 Současné palestinské výtvarné umění, České Budějovice (České Budějovice), České Budějovice (České Budějovice)
1982/12/01 - 1983/01/31 Italské barokní malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983//06/24 - 1983/10/02 Výsledky mezinárodních keramických sympozií 1966-1980, Zámecký pivovar, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1983/02/01 - 1983/03/31 František Hudeček: Kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1983/02/10 - 1983/03/25 Jihočeská gotika ve fotografice Antonína Vodáka, Budapešť, Budapešť (Budapest)
1983/04/28 - 1983/05/15 Richard Lauda: Radosti malých (ilustrace pro děti), Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1983/04/30 - 1983/09/30 Česká krajina, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1983/05 - 1983/06 Miroslav Oliva, Miroslav Páral: Keramika, Městské muzeum Bechyně, Bechyně (Tábor)
1983/05 - 1983/06 František Mrázek, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1983/05/03 - 1983/06/12 Karel Štěch, Muzeum středního Pootaví, Strakonice (Strakonice)
1983/05/08 - 1983/06/26 Karel Stehlík, Prácheňské muzeum, Písek (Písek)
1983/05/24 - 1983/08/25 Gomelská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/06/01 - 1983/07/31 Jiří Anderle: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/06/06 - 1983/06/26 Miloslav Nováček: Kresby, grafika, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1983/06/24 - 1983/10/02 Přírůstky 1973-1983, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1983/06/24 - 1983/10/02 Keramika 15. - 19. století ze sbírek Uměleckoprůmyslového musea, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1983/06/24 - 1983/10/02 Keramika z Chýnova, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1983/09/01 - 1983/09/30 Václav Štětka: Obrazy, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1983/09/01 - 1983/10/31 Oldřich Kulhánek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/09/06 - Miloslav Nováček: Kresby, grafika, Výstavní síň Umění-Knihy, Praha
1983/10/01 - 1983/11/30 Jiří Mocek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/11 Karel Štěch: Ilustrační a plakátová tvorba, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1983/12 - 1984/02 Česká krajina, Valdštejnská jízdárna, Praha
1983/12/01 - 1984/01/31 Jihočeská krajinomalba, Varšava (Warszawa), Varšava (Warszawa)
1984/01/01 - 1984/01/31 Raffael Santi: Z grafického díla, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/01/01 - 1984/02/28 Jan Kojan, Výstavní síň lázní Aurora, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1984/02/01 - 1984/03/31 Hudba v české kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04/01 - 1984/05/31 Figurální téma v současné kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04/25 - 1984/05/12 Jan Cihla: Okamžiky, Výstavní síň Umění-Knihy, Praha
1984/04/27 - 1984/06/31 Linie - výtvarná tvorba, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1984/05/05 - 1984/09/30 Česká kresba 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1984/06/01 - 1984/07/31 Karel Nepraš: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/06/01 - 1984/09/30 Keramika 15. - 19. století ze sbírek Uměleckoprůmyslového musea, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1984/06/01 - 1984/09/30 Výsledky symposií 1966-1980, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1984/06/01 - 1984/09/30 Bohumil Dobiáš st. (sochař a keramik), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1984/06/05 - 1984/06/24 Antonín Homolka: Grafika, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1984/06/15 - 1984/07/15 Karel Valter: Tvorba z let 1968 až 1983, Muzeum husitského revolučního hnutí, Tábor (Tábor)
1984/06/30 - 1984/08/31 Práce učitelů bechyňské keramické školy v letech 1884-1984, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1984/08 - 1984/09 Marie Stritzková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/09 Josef Jakší: Obrazy a kresby, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1984/09/05 - 1984/10/28 Současní výtvarní umělci Liptova, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1984/09/06 - 1984/10/14 Karel Valter: Tvorba z let 1968 až 1983, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1984/10/01 - 1984/11/30 Michael Rittstein: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/10/04 - 1984/10/25 Josef Jakší: Obrazy a kresby, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1984/12 - 1985/01 Vincent Hložník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/01/01 - 1985/01/31 Současná slovenská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/02/01 - 1985/03/31 Richard Konvička: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/02/14 - 1985/03/17 Intersymposium keramiky, Galerie Václava Špály, Praha
1985/04/01 - 1985/05/31 Jánuš Kubíček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/04/05 - 1985/09/10 Jaroslav Podmol: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1985/04/27 - 1985/09/29 Český jih 1945-1985, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1985/04/28 - 1985/05/26 Václav Sedláček, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1985/05/04 - 1985/06/30 Osvobození a 40 let mírového života očima jihočeských výtvarníků, Okresní muzeum, Prachatice (Prachatice)
1985/05/20 - 1985/06/13 Sovětské gramofonové desky - Melodija 85, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1985/06/01 - 1985/07/31 Jitka Válová, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/06/01 - 1985/08/12 Dokumentační výstava o činnosti Alšovy jihočeské galerie, Národní galerie v Praze, Praha
1985/06/05 - 1985/12/31 Keramický design, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1985/06/15 - 1985/07/31 František Peterka, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1985/06/18 - 1985/09/30 Keramika 15. - 19. století ze sbírek Uměleckoprůmyslového musea, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1985/07/17 - 1985/08/11 Reprezentační výstava sovětské literatury, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1985/08 - 1985/09 Karel Malich: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/08/06 - 1985/09/08 Jiří Rejžek: Obrazy, pastely, grafika, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
1985/09 - 1985/10 Jaroslav Podmol: Keramika, Hrad Strakonice, Strakonice (Strakonice)
1985/10/08 - 1985/12/15 Česká kresba v boji proti válce a za mír, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1986/01/01 - 1986/01/31 William Hogarth: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/01/28 - 1986/02/15 Výstava k třicetileté činnosti AJG, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1986/02/01 - 1986/03/31 Eva Mansfeldová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/04/02 - 1986/06/05 Jiří Zeman: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/04/19 - 1986/05/31 Česká kresba v boji proti válce a za mír, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1986/04/26 - 1987/09/30 České umění 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1986/04/29 - 1986/06/29 Vlasta Vostřebalová - Fischerová: Výběr z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1986/05/08 - 1986/09/28 Z dějin evropské keramiky 15. - 19. století, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1986/05/08 - 1986/09/28 Mezinárodní sympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1986/06/01 - 1986/07/31 Eva Vejražková: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/08/01 - 1986/09/30 Jaromír Knotek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/08/11 - 1986/09/07 Jan Kojan: Obrazy a grafika, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1986/08/24 - 1986/09/28 Adolf Träger, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1986/08/27 - 1986/09/17 Jan Kojan, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1986/08/27 - 1986/09/17 František Líbal: Výbor z díla k 90. výročí narození, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1986/09/16 - 1986/10/03 František Peterka: Kresby a grafika, Výstavní síň Umění-Knihy, Praha
1986/10/01 - 1986/11/30 Květa Válová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/10/13 - 1986/11/28 Jan Kojan, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1986/11/10 - 1986/11/28 Miloslav Nováček, Kulturní středisko Rožnov, České Budějovice (České Budějovice)
1986/12/01 - 1987/01/01 Peter Oriešek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/01 - 1987/03/31 Jaroslav Horálek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/10 - 1987/03/28 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/10 - 1987/03/28 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04/01 - 1987/05/31 Jiří Ptáček : kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04/01 - 1987/10/31 Evropské malířství 17. a 18. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1987/04/02 - 1987/05/10 Výsledky 12. intersympozia keramiky, Galerie Praha, Bratislava (Bratislava)
1987/04/14 - 1987/06/14 František Mrázek, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04/25 - 1987/09/30 České umění 20. století - přírůstky Alšovy jihočeské galerie 1980-1985, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1987/04/25 - 1987/09/30 Mikoláš Aleš: Kresby, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1987/04/25 - 1987/09/30 Současná česká keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1987/04/30 - 1987/05/31 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/04/30 - 1987/05/31 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/05/08 - 1987/09/30 Výsledky mezinárodních sympozií keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1987/06/01 - 1987/06/28 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Městské muzeum Antonína Sovy, Pacov (Pelhřimov)
1987/06/01 - 1987/07/31 Jiří Sozanský: Krajina a město jiné dimenze, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/06/17 - 1987/07/30 Václav Boukal: Ilustrace, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1987/07/03 - 1987/09/07 Jaroslav Pýcha, Petr Svoboda: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1987/07/03 - 1987/09/07 Aktuální fotografie 2 - Okamžik, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1987/07/06 - 1987/08/02 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky (Muzeum Humpolec), Humpolec (Pelhřimov)
1987/07/07 - 1987/08/09 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1987/08/01 - 1987/08/31 Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/08/01 - 1987/08/31 Josef Václav Schwarz: Sochy a kresby - výbor z tvorby, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/08/01 - 1987/09/30 Zdenek Seydl: Grafika a kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1987/08/10 - 1987/09/06 Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/08/26 - 1987/09/17 František Volf, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1987/09/15 - 1987/10/25 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Galerie Václava Špály, Praha
1987/10/01 - 1987/11/01 Jaroslav Róna: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/10/01 - 1987/11/30 Jaroslav Pešek: Obrazy, tapiserie, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1987/11/17 -1987/12/31 Alexandr Dembo: Lotyšská SSR: Grafika, Výstavná sieň ZSVU (Dostojevského rad), Bratislava (Bratislava)
1987/12/01 - 1988/01/31 Ivan Ouhel: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988 František Mrázek: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1988/02/01 - 1988/02/28 Prachaticko ve výtvarném umění, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1988/02/01 - 1988/03/31 Karel Štika: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/02/01 - 1988/03/31 Žena ve výtvarném umění, Kulturní středisko Rožnov, České Budějovice (České Budějovice)
1988/02/09 - 1988/05/15 Karel Štěch: Sociální grafika, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1988/04/01 - 1988/05/01 Jaroslav Hejný: Akvarely, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/04/23 - 1988/10/02 České zátiší 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1988/05/01 - 1988/10/02 Výsledky mezinárodních sympozií keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1988/05/01 - 1988/10/02 Výstava zahraniční literatury, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1988/05/12 - 1988/05/29 Zdenek Seydl: Kresby a obrazy, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1988/05/30 - 1988/06/19 Miloslav Nováček, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1988/06/22 - 1988/08/31 Bratři Boháčové, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1988/06/24 - 1988/09/04 Pravoslav Rada: Keramika 1948-1988, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1988/06/24 - 1988/09/04 Josef Wagner: Obrazy, Zámecká sýpka, Bechyně (Tábor)
1988/07/01 - 1988/07/31 Jaroslav Pešek: Obrazy, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1988/08/01 - 1988/09/30 Miroslav Klivar: Nové výtvarné tendence, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/08/02 - 1988/09/30 Julius Zeyer a výtvarné umění, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1988/09 - 1988/11 Karel Štěch, Středočeská galerie, Praha
1988/10/25 - 1988/11/14 Adolf Born: Filmová tvorba, grafika, ilustrace, kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1988/12/01 - 1989/01/01 Tomáš Rossí: Kresby a ilustrace, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/12/21 - 1989/12/31 Imrich Vaněk, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1989/01/05 - 1989/01/28 Jan Cihla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/01/10 - 1989/07/31 České umění 1. čtvrtiny 20. století, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1989/02/01 - 1989/03/31 Petr Sládek: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/03/02 - 1989/03/31 Bratři Boháčové, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/03/20 - 1989/04/09 František Šimek, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1989/04/01 - 1989/05/31 Miroslav Šnajdr: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/04/01 - 1989/10/30 Evropská malba 17. - 18. století, klášter Vyšší Brod, Vyšší Brod (Český Krumlov)
1989/04/28 - 1989/10/01 Linie / barva / tvar, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1989/05/01 - 1989/10/01 Keramika Dálného Východu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1989/05/01 - 1989/10/01 Keramika z intersympozií, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1989/05/04 - Karel Valter, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1989/05/05 - 1989/05/28 Karel Valter: Obrazy, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/05/25 - 1989/06/18 Eva Prokopcová: Obrazy a kresby, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1989/06/01 - 1989/06/24 Bohumil Dobiáš: Vázy, objekty, plastiky a reliéfy, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/06/01 - 1989/07/31 Rastislav Michal, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/06/10 - 1989/07/21 Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/06/23 - 1989/09/10 Bohumil Dobiáš: Vázy, objekty, plastiky a reliéfy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1989/06/23 - 1989/09/10 Bratři Boháčové, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1989/06/24 - 1989/09/10 Karel Valter: Obrazy, Zámek Blatná, Blatná
1989/07/06 - 1989/07/31 Jaroslav Pešek, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1989/07/06 - 1989/10/02 České umění po roce 1945, Galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
1989/07/13 - 1989/08/06 Jiří Tichý: Obrazy, textil, grafika, Galerie Dolní brána, Prachatice (Prachatice)
1989/08/01 - 1989/09/30 Petr Nikl: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/08/29 - 1989/09/30 Martin Martinček, Muzeum dělnického revolučního hnutí jižních Čech, České Budějovice (České Budějovice)
1989/08/29 - 1989/09/30 Slovenské umění po roce 1945, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1989/11 - 1990/03 Gotické umění v jižních Čechách (Vybraná díla ze sbírek Alšovy jihočeské galerie), Klášter sv. Jiří, Praha
1989/11/28 - 1989/12/17 Vladimír Malý: Plastiky, Výstavní síň Krajského střediska památkové péče a ochrany přírody, České Budějovice (České Budějovice)
1989/12/01 - 1990/01/31 Vladimír Boudník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/12/04 - 1989/12/30 Theodor Pchálek: Obrazy a kresby, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1990/02/01 - 1990/03/31 Ludvík Vacek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/03/01 - 1990/03/31 Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby, objekty, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1990/03/15 - 1990/03/29 Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby, objekty, Galerie Zlatá lilie, Praha
1990/04/01 - 1990/05/31 Vladimír Kokolia: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/04/05 - 1990/04/28 František Peterka: Kresby a grafika, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1990/04/22 - 1990/08/26 Český jih 1990: Současné jihočeské umění 1980 - 1990, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1990/05/01 - 1990/09/30 Porcelán z intersympozií v Karlových Varech, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1990/06/01 - 1990/07/31 Naděžda Plíšková: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/06/22 - 1990/09/09 Jihočeská keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1990/06/22 - 1990/09/09 Marta Taberyová: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1990/06/22 - 1990/09/09 Účastníci mezinárodních sympozií keramiky ze Slovenska, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1990/08/01 - 1990/09/30 Miloslav Nováček: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/09/02 - 1990/11/04 Mikuláš Medek: Výběr z tvorby. Obrazy, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1990/09/06 - 1990/09/29 Jan Pešťák: K životnímu jubileu, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1990/09/13 - 1990/10/21 České malířství a sochařství 2. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1990/10/01 - 1990/11/30 Radek Pilař: Fotoasambláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/10/29 - 1990/11/18 Květoslav Hísek: Výběr z díla, Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody (KSSPPOP), České Budějovice (České Budějovice)
1990/11/01 - 1990/11/30 České malířství a sochařství 1. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Západočeská galerie v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
1990/11/22 - 1991/01/20 Mikuláš Medek: Výběr z tvorby. Obrazy, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1990/12/01 - 1990/12/31 Josef Boháč: Plastiky, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1990/12/01 - 1991/01/31 Jiří David: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1990/12/04 - 1990/12/30 Ota Matoušek: Výběr z díla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1990/12/04 - 1991/01/06 Květoslav Hísek: Výběr z díla, Galerie Československý spisovatel, Praha
1991/02/01 - 1991/03/31 Jan Konůpek: Kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1991/02/06 - 1991/03/02 Jan Halla, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1991/04/01 - 1991/05/31 Jiří Kovanda: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/04/04 - 1991/04/27 Miloslav Cicvárek: Malá provozní inventura, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1991/04/05 - 1991/04/29 Karel Valter: Jihočeská krajina, Zámeček - Ernestinum, Příbram (Příbram)
1991/04/26 - 1991/09/30 České malířství a sochařství 2. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1991/05/01 - 1991/09/29 Přírůstky ve sbírce 1985-1990, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1991/05/01 - 1991/09/29 Od tradice k novým formám, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1991/05/20 - 1991/10/31 Václav Šerák, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1991/06/01 - 1991/07/01 Vladimír Suchánek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/06/06 - 1991/06/29 56 Group Wales, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1991/06/09 - 1991/07/14 České malířství a sochařství 1. poloviny 20. století, Městské muzeum a galerie, Vodňany (Strakonice)
1991/06/21 - 1991/069/08 Nové pojetí porcelánu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1991/08/01 - 1991/09/30 Roman Kubička: Kresby a studie, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/08/04 - 1991/09/30 Miloslav Nováček: Kresby a grafika, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1991/10/01 - 1991/11/30 Jan Krejčí: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/12/01 - 1992/01/26 Alšova země, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1992/01/09 - 1992/03/01 České malířství a sochařství 2. poloviny 20. století ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Městské kulturní středisko, Příbram (Příbram)
1992/02/01 - 1992/04/12 Radikální realismus (výtvarná díla ze sbírek AJG), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1992/05/01 - 1992/10/04 Mezinárodní sympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1992/05/12 - 1992/07/31 Jan Hričák, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1992/05/29 - 1992/07/03 Roman Kubička: Obrazy a kresby, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1992/06/14 - 1992/07/19 České zátiší 20. století, Městské muzeum ve Volyni, Volyně (Strakonice)
1992/06/19 - 1992/09/06 Lidová hrnčina z jihočeských muzeí, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1992/06/19 - 1992/09/06 Hana Purkrábková: Keramická plastika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1992/06/19 - 1992/09/06 Stanislav Martinec: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1992/09/10 - 1992/10/25 Proměny II - Podoby jihočeského umění, Příbram (Příbram), Příbram (Příbram)
1992/09/17 - 1992/10/11 Karel Valter, Miroslav Páral, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1992/10/10 - 1992/12/31 České zátiší 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1993/03/10 - 1993/05/02 Jánuš Kubíček: Malba a grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/04/24 - 1993/08/22 Skutečnost a iluze, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1993/05/01 - 1993/10/03 Lidová hrnčina z jihočeských muzeí, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1993/05/05 - 1993/06/27 Václav Tikal 1906-1965, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/18 - 18993/09/05 Ladislav Švarc: Porcelán, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1993/06/19 - 1993/09/05 Mezinárodní sympozium keramiky Kostelec, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1993/06/19 - 1993/09/05 Mezinárodní sympozium keramiky Bechyně, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1993/06/30 - 1993/08/29 Bohuslav Reynek: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29 David Tinker: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29 Petra Šťastná: Keramika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/01 - 1993/10/31 Bohumil Ullrych: Obrazy k 100. výročí narození, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/01 - 1993/10/31 České nebe - čeští patroni a barokní poutní místa, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/02 - 1993/09/30 Václav Rožánek: Obrazy, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/03 - 1994/01/31 Theodor Pištěk, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1993/11/10 - 1994/01/02 Svět očima dětí, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/01/13 - 1994/02/20 Jan Smetana: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/01/13 - 1994/02/20 Herbert Masaryk: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/02/24 - 1994/04/04 Bedřich Budil: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/04/07 - 1994/05/15 Karel Valter: (k 85. narozeninám - oleje papírotisky), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/04/20 - 1994/05/01 Les cafés littéraires (výstava francouzských fotografií), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/05/01 - 1994/10/02 Mezinárodní sympozium keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1994/05/20 - 1994/06/26 Miloslav Troup (1917 - 1993), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/05/20 - 1994/06/26 Miloslav Troup (1917 - 1993), Státní vědecká knihovna, České Budějovice (České Budějovice)
1994/06/13 - 1994/10/15 Petr Štojdl, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1994/06/15 - 1994/10/15 Jan Benda: Keramika, Jan Samec: Malba, kresba, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1994/06/17 - 1994/10/15 Pavel Knapek, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1994/06/20 - 1994/09/11 České umění 19. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/06/25 - 1994/10/02 Absolvent (výstava k výročí založení keramické školy), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1994/09/15 - 1994/10/23 Miloslav Nováček: Kresby a grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/09/15 - 1994/10/23 Josef Mžyk: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/10/27 - 1994/11/27 České Budějovice - Pasov (výtvarné práce studentů univerzit), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1994/12/01 - 1995/01/15 Jaroslav Koliha: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/01/19 - 1995/02/19 Adolf Träger (1888 - 1965), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/02/23 - 1995/03/26 Jan Pištěk: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/03/30 - 1995/05/01 Vlastimil Rada: Výběr z díla, Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1995/03/30 - 1995/05/01 Vlastimil Rada, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/05/01 - 1995/10/01 Vývoj, souvislosti, přehled - keramika z mezinárodních sympozií, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1995/05/04 - 1995/06/04 Jiří Ptáček: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/06/08 - 1995/07/09 Oldřich Smutný: Ohlédnutí, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/06/15 - 1995/09/30 Karel Pauzer, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1995/06/16 - 1995/09/30 Bohumil Dobiáš st.: Sochař a keramik, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1995/06/24 - 1995/09/10  Mezinárodní sympozium keramiky - Pracovní výstava, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1995/07/13 - 1995/09/10 Český jih 1995, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/09/05 - 1995/09/30 Jan Pešťák: Výběr z díla k 85. narozeninám, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1995/09/14 - 1995/10/15 František Peterka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/10/19 - 1995/11/19 Tomáš Vosolsobě: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1995/11/23 - 1996/01/14 Stará nizozemská grafika ze sbírek GVU Ostrava, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/01/18 - 1996/02/24 Podoby fantazie: České umění 1. poloviny 20. století ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/02/29 - 1996/04/14 Jiří Mocek: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/04/18 - 1996/05/30 Jindra Čapek: Ilustrace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/05/04 - 1996/09/29 Od tradice k novým formám, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/05/04 - 1996/09/29 Čínský modrobílý porcelán ze sbírek zámku Hluboká, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/05/17 - 1996/09/30 František Pavlas, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/05/30 - 1996/06/30 Milan Ressel: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/06 - 1996/07 Alfred Kubin, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/06/17 - 1996/10/15 Zdena Fibichová, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/06/22 - 1996/09/08 Jaroslav Podmol (1925 - 1995), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/06/22 - 1996/09/08 Habánská fajáns v jižních Čechách, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1996/07/04 - 1996/09/15 Jan Kojan: Výstava k 110. výročí narození, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/07/04 - 1996/09/15 Karel Svolinský: Výstava k 100. výročí narození, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/09/19 - 1996/10/28 Richard Konvička: Obrazy a kresby 1990 - 1996, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/10/03 - Alfred Kubin: 1877 - 1959, Galerie Maecenas, Plzeň (Plzeň-město)
1996/11/01 - 1996/12/15 Oči dokořán (přehlídka prací žáků výtvarných oborů základních uměleckých škol), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1996/12/19 - 1997/01/26 Stará italská grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/01/30 - 1997/03/09 Eva Prokopcová: Princip ukrývání, obrazy a kresby, Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1997/03/20 - 1997/04/20 Jan Halla (1926 - 1988), Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1997/04/24 - 1997/05/31 Petr Kuklík: Obrazy, kresby, fotografie, Dům AJG, České Budějovice (České Budějovice)
1997/05/01 - 1997/09/28 Od tradice k novým formám, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1997/05/01 - 1997/09/28 Modrobílý porcelán - exportní zboží z Dálného Východu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1997/05/24 - 1997/08/17 Jindra Viková: Příspěvek k retrospektivě, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1997/06/02 - 1997/09/30 Hana Novotná: Tváří v tvář tématu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1997/06/05 - 1997/07/06 Jiří Anderle: Obraz, kresby, grafika 1956 - 1997, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/06/10 - 1997/09/30 Lucie Landau: Souvislosti a kontinuita, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1997/07/10 - 1997/09/14 Podoby fantazie II. České umění 2.poloviny 20.století ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/09/18 - 1997/10/19 Miroslav Štolfa, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/10/23 - 1997/12/14 Nové i staré (přírůstky sbírek AJG 1990-1997), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1997/12/18 - 1998/02/01 Josef Lada: Pohádkový svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/02/10 - 1998/04/14 Josef Lada: Pohádkový svět, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1998/02/19 - 1998/03/22 Roman Brichcín: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/03/26 - 1998/05/03 Karel Valter: Rozloučení se zimou - oleje, tempery, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/03/26 - 1998/05/03 Otto Stritzko: Výběr z díla (k nedožitým 90. narozeninám), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/05/01 - 1998/09/20 Podoby fantaskna v českém výtvarném umění 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1998/05/07 - 1998/06/28 Jiří Tichý: Výběr z díla, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/06/03 - 1998/09/30 Elžbieta Grosseová: Retrospektiva, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1998/06/27 - 1998/09/06 Ateliér porcelánu Vysoké školy uměleckoprůmyslové Praha, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1998/06/29 - 1998/07/25 18. Mezinárodní symposium keramiky, Bechyně (Tábor), Bechyně (Tábor)
1998/07/02 - 1998/09/06 Podoba obrazu, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/09/10 - 1998/11/08 Kamila Ženatá: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/10/01 - 1998/11/08 Odkrývané obzory - práce členů katedry výtvarné výchovy PF JČU, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/10/17 - 1999/02/07 Klub konkrétistů, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1998/11/12 - 1998/12/13 Výsledky 18. Mezinárodního symposia keramiky Bechyně 1998, Novoměstská radnice, Praha
1998/11/12 - 1999/01/17 Česká grafika 1918-1998, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/01/21 - 1999/03/14 Helena Horálková: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/01/21 - 1999/03/14 Johann Elias Ridinger 1698-1767: Grafika k 300. výročí narození, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/03/18 - 1999/05/02 Petr Jochmann, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/05/01 - 1999/05/30 České umění kolem roku 1900 ze sbírek AJG, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1999/05/13 - 1999/07/11 Karel Valter: Výběr z díla, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/05/31 - 1999/10/31 Bohumil Dobiáš: Keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1999/06/25 - 1999/09/05 Šárka Radová: Hry s porcelánem, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1999/06/27 - 1999/09/05 115 let Střední průmyslové školy keramické v Bechyni, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1999/07/03 - 1999/10/31 Jiří Trnka 1912-1969, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1999/07/24 - 1999/09/19 Česká krajina 1900-1950 ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/09/23 - 1999/11/21 Jaroslav Koliha: Obrazy a pastely z let 1950 - 1999, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1999/11/25 - 2000/01/16 Vladimír Merta: Kámen správné chvíle, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/01/01 - 2000/01/16 Radomír Postl: Užitá grafika a kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/01/20 - 2000/03/19 Oldřich Kulhánek: Grafika a kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/01/20 - 2000/03/19 Miroslav Šnajdr st: Esence přírody, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/03/23 - 2000/05/14 Jan Pešťák: Výběr z díla k 90. narozeninám, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/03/23 - 2000/05/14 Oldřich Kulhánek: Grafika a kresby k 60. narozeninám, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/03/23 - 2000/05/14 František Peterka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/04/29 - 2000/10/29 Současná minulost. Česká postmoderní moderna 1960-2000, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2000/05/18 - 2000/07/09 Mí prátelé rybáři II, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/07/13 - 2000/09/17 Martin Kuriš: Na daleké cestě, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/07/20 - 2000/09/17 Adolf Born: Grafika a kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/09/23 - 2000/11/19 Ivo Medek (Kopaninský): Vyskladněno / vystaveno (koláže, asambláže, kresby, stamp art, objekty), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2000/11/23 - 2000/12/31 Igor Müller, Jiří Müller, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001 Antonín Střížek a jeho ateliér AVU, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001 Česká keramika 1990-2000, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2001 České malířství a sochařství přelomu 19. a 20. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001 Tváří v tvář - tvorba pedagogů a studentů katedry VvPF, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001 Obrazy měsíce, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001 - 2002 Alena Nádvorníková: Děje, děje, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2001/02/01 - 2001/03/25 František Hodonský: Lužní prostor, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/03/29 - 2001/05/20 František Bílek (1872 - 1941), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/06/23 - 2001/09/03 Jan Hričák: Hlína v proudu ohně a barev, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2001/10/04 - 2001/11/18 Ateliéry AVU / Malířská škola profesora Zdeňka Berana, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2001/12/13 - 2002/01/27 Petra Oriešková: Obrazy, kresby - výběr z tvorby 1966-2001, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002 Václav Šerák a ateliér keramiky a porcelánu VŠUP, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002 Mezinárodní keramické symposium, Bechyně (Tábor), Bechyně (Tábor)
2002 JoJo efekt - Vladimír Skrepl a malířský atelier AVU, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002 Současná česká keramika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2002 Střední průmyslová škola keramická v Bechyni 1884-1999, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2002 Díla měsíce, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/01/01 - 2006/12/31 Významní tvůrci - nejvýraznější podněty. Mezinárodní sympozia keramiky Bechyně 1966-2002, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2002/03/21 - 2002/04/21 Václav Šerák, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/06/06 - 2002/09/08 Michal Trpák: Sochy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/06/06 - 2002/09/08 Jiří Kornatovský: Kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/07/03 - 2002/09/08 Jan Benda: Keramická plastika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/09/12 - 2002/10/20 Miloslav Cicvárek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/10/24 - 2002/12/08 Milan Kyzour, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/12/12 - 2003/01/26 Kamil Lhoták: Mýtus, ironie a nové příběhy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003 Obrazy měsíce, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003 Matouš Vondrák: Obrazy a kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003 Orbis pictus - Ivan Bukovský, Petr Císařovský, Ellen Jilemnická, Lubomír Pešek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003 - 2004 České umění XX. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2003/02/06 - 2003/03/23 František Štorek (1933 - 1999): Výběr z díla, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/03/27 - 2003/05/31 Martin Stejskal: Zadem k nekonečnu II, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/04/14 - 2003/05/22 Akademie výtvarných umění: Intermediální škola profesora Milana Knížáka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/04/15 - 2003/06/22 Kamil Lhoták: Obrazy, kresby a grafika z let 1937 - 1981, Dům U Jonáše, Pardubice (Pardubice)
2003/06/21 - 2003/09/14 Pravoslav Rada: Keramika. K roku jubilea s Jindřiškou Radovou a Šárkou Radovou k jeho poctě, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2003/06/21 - 2003/09/14 Marie Rychlíková... k roku jubilea, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2003/09/25 - 2003/11/02 Aleš Lamr: Duch vane kam chce, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2003/11/06 - 2003/12/14 Jaroslav Pešek: Šumavská krajina, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/01/01 - 2004/01/25 Včera a dnes - 50 let AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/01/01 - 2006/12/31 Keramika a její uplatnění v architektuře, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2004/01/29 - 2004/02/29 Jan Cihla: Okamžiky, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/03/04 - 2004/04/18 Pavel Besta: Otisk člověka, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/04/22 - 2004/05/30 AVU - Škola monumentální tvorby profesora Aleše Veselého, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/06/03 - 2004/07/11 Xénia Hoffmeisterová: Čarodějnice, Andělé, Hračky, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/06/03 - 2004/07/11 Jiří Tichý: Práce na papíře, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/06/25 - 2004/09/12 Vendi M. Hůrka: ...že lidé přec jak ptáci, Učitelé Bechyňské keramické školy a jejich výtvarná díla, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2004/07/15 - 2004/09/12 Jaroslav Koliha: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/07/15 - 2004/09/12 Karel Valter: Skelet krajiny, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/09/16 - 2004/10/31 Karel Kuklík: Krajiny návratů - fotografie z let 1958-2004, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/09/16 - 2004/10/31 Strukturální grafika 60. let: Pohledy do sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/11/04 - 2004/12/12 Roman Franta: Brouk v ruce (Výběr z tvorby 1990-2004), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2004/11/04 - 2004/12/12 Roman Franta: Brouk v ruce / Beetle in the Hand: Výběr z tvorby / Selected Work, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2004/12/16 - 2005/01/30 František Muzika, Zdeněk Sklenář: Kontakty, kontrasty, konfrontace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005 - 2005/10/02 120 let práce (nejstarší česká keramická škola Bechyni), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2005/02/03 - 2005/03/13 Jiří Křivánek, Aleš Růžička, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/02/24 - 2005/05/01 František Muzika, Zdeněk Sklenář: Kontakty, kontrasty, konfrontace, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2005/03/17 - 2005/04/17 Ateliér Grafika 1 doc. Jiří Lindovský, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/04/21 - 2005/05/22 Jan Hendrych: Sochy, kresby, grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/04/21 - 2005/05/22 Schovej se válko!, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/05/20 - 2005/06/19 Radko Plachta: Sochy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2005/05/26 - 2005/07/10 Miroslav Konrád: Relativní, vnímání, absolutno, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/05/26 - 2005/07/10 Petr Schel, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/07/14 - 2005/09/11 Jiří Žalman: Intimní krajiny - fotografie, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/07/14 - 2005/09/11 Kresba a grafika 60. let, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/09/15 - 2005/10/23 Vladimír Vašíček: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/10/27 - 2005/12/04 Irena Jůzová, Štěpánka Šimlová: Metropolitan reality, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2005/12/07 - 2006/02/05 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Galerie Procházka - Procházka Trans Ars v.o.s., České Budějovice (České Budějovice)
2005/12/08 - 2006/02/05 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/02/09 - 2006/03/26 Petr Jochamnn: Tempery a akvarely, 2000 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/03/02 - 2006/05/21 Josef Čapek a Václav Špála: Člověk a krajina: (kresby, obrazy), Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2006/03/30 - 2006/05/14 Malířská škola Jiřího Sopka - studenti / absolventi, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/05/01 - 2006/10/01 Nejstarší česká odborná škola keramická v Bechyni, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/05/01 - stálá expozice Mezinárodní keramická sympozia (vývoj, souvislosti, přehled ...), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/05/06 - 2006/10/29 České umění XX. století: 1940-1970, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2006/05/18 - 2006/07/09 Dominika Paštéková, Petr Sládek: Bílý tuleň: Výběr z tvorby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/05/18 - 2006/07/09 Petr Sládek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/06/29 - 2006/09/10 Petr Fidrich: Plastiky, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/07/01 - 2006/09/24 Jiří Hlušička: Tajnosti a legendy, Helena Hlušičková: Tajnosti a příběhy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/07/13 - 2006/09/10 Černý Petr - Filip Černý, Petr Malina: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/08/12 - 2006/09/24 Antonín Škoda (1935 - 2000), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2006/09/14 - 2006/10/29 Český dřevák, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/11/02 - 2006/12/10 Soumrak úsvitu: Přelom 19. a 20. století v českém umění ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2006/12/14 - 2007/02/04 Od Konga k Zambezi: Plastiky a malba: Kongo - Zambie - Zimbabwe / From the Congo to the Zambezi: Sculpture and painting: DRC - Zambia - Zimbabwe, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/02/08 - 2007/03/25 Michal Segert, Jakub Stretti: Malba, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/04/21 - 2007/08/26 Zdeněk Beran: Post retrospektiva / Post retrospective, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/05/17 - 2007/07/08 Jan Moravec: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/05/17 - 2007/07/08 Bernard Reder: sochy, kresbym dřevoryty / sculpture, drawings, woodcuts, Tibor Honty: fotografie / photographs & Bacon, Bauernfreund, Brömse, Filla, Grossová-Adlerová, Kars, Nemes, Nowak, Reiner, Štursa, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/06/15 - 2007/07/15 Klára Klose, Petr Sládek, Dominika Paštéková: Příběhy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/07/12 - 2007/09/09 Socha III (Bebarová, Hošek, Immrová, Kobr, Kovařík, Lpavský, Malá, Míšek, Resslová, Stibral), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/07/20 - 2007/09/30 Václav Dyntar, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/07/20 - 2007/09/30 Klára Klose, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2007/09/08 - 2008/06/14 České umění XX. století: 1970-2007, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/09/13 - 2007/10/28 Antonín Málek: Obrazy, kresby / Paintings, drawings, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/10/11 Miloslav Troup: Podivuhodný svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/11/01 - 2007/12/09 Jiří Lindovský: Retrospektiva, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/12/02 - 2008/01/06 Afrika mýma očima, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2007/12/18 - 2008/02/03 Příběhy slovenské moderny / Slovenské výtvarné umění 1900 - 1948 (Ze sbírek Galérie mesta Bratislavy), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/09 17:00 Přednáška z cyklu: Kapitoly z dějin umění: Umění 20. století - České meziválečné umění, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/16 17:00 Hudební podvečer s posluchači českobudějovické konzervatoře, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/01/23 17:00 Přednáška z cyklu: Kapitoly z dějin umění: Umění 20. století - České umění za II. světové války a socialistický realismus, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/02/07 - 2008/03/23 Imaginární kosmos Dany Puchnarové: Práce z let 1960 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/03/27 - 2008/05/11 Jindřich Štreit: Fotografie 1965 - 2005, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/04/12 -  Gotické umění. Malířství a sochařství / Gothic Art Painting and Sculpture, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2008/05/03 - 2008/07/13 22. Mezinárodní keramické sympozium Bechyně, výsledky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/05/03 - 2008/07/13 Elżbieta Grosseová: Pocity a intuice a impulsy, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/05/03 - 2008/09/28 Mezi tradicí a budoucností, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/05/15 - 2008/07/06 Ateliér Malba III prof. Micheela Rittsteina, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/06/28 - 2008/11/02 Autoportrét v českém umění 20. a 21. století / Self-portrait in the Czech Art of the 20th a 21st century, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2008/07/10 - 2008/09/07 Šumavské proměny. Krajina Šumavy v dílech malířů 19. a 20. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/07/26 - 2008/09/28 Václav Šerák: Porcelán/ kontrastně, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2008/09/11 - 2008/11/02 Miloslav Moucha: Životaběh (obrazy, kresby, grafika), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/11/06 - 2008/12/07 Dalibor Smutný: Tichá přítomnost - obrazy, grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2008/12/04 - 2009/03/08 Autoportrét v českém umění 20. a 21. století, Galerie moderního umění v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
2008/12/11 - 2009/01/25 Jaroslava Severová: O světle a jiné; Světelné objekty, digitální tisky, instalace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/01/29 - 2009/03/15 Jan Smetana: Souborná výstava, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/01/29 - 2009/04/19 Miloslav Moucha: Životaběh, Muzeum umění a designu, Benešov (Benešov)
2009/03/19 - 2009/05/03 Petr Písařík, Igor Müller: ±1, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/05/01 - 2009/07/19 Jan Samec: Malba, Zámek Bechyně, Bechyně (Tábor)
2009/05/06 - 2009/05/17 V Zemi Já, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2009/05/07 - 2009/06/21 Mémy Grafiky 2, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/05/23 - 2009/07/19 Mezinárodní sympozium keramiky Bechyně 2008, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/05/30 - 2009/11/02 Michael Rittstein: Vlhkou stopou (O vodu se dělím s hady), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2009/06/25 - 2009/08/30 Jiří Ptáček: Ozvěny a nápovědy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/06/27 - 2009/07/19 Karel Bečvář, Jan Samec, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/06/27 - 2009/09/30 Aleš Werner, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/08/01 - 2009/09/30 Anna Klimešová, Dalibor Worm: Dva, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/08/01 - 2009/09/30 Oldlřich Rujbr: Učitel, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2009/09/03 - 2009/10/18 Libuše a Jaromír Knotkovi, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/09/09 - 2009/10/19 Keramika v Redutě, Divadlo Reduta, Brno (Brno-město)
2009/10/23 - 2009/12/06 Petr Fiala: Obrazy a litografie, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/12/10 - 2010/01/31 Hráči, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/02/04 - 2010/03/21 Pozitivní dezorientace, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/09 Architektura 1989 - 2009, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/16 Stavby a měnící se svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/25 - 2010/05/09 Míla Preslová: 12 let, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/03/31 - 2010/04/18 Ve zvířecí kůži, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/04/06 Kam vlastně kráčíme?, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/04/20 Archisocha a další vily, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/01 - 2010/07/16 Zdeněk Manina, Helena Samohelová, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/01 - 2010/09/05 J.H. Kocman: Sample Book of Decorated Papers, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/05/01 - 2010/09/05 Karel Zlín: Retrospektiva, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/05/01 - 2010/09/30 Ateliér designu keramiky Fakulty umění a designu Univezity J. E. Purkyně Ústí nad Lebem + továrna Český porcelán v Dubí u Teplic, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/01 - 2010/09/30 Keramika a její uplatnění v architektuře, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/01 - 2010/09/30 Tradice a možnosti, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/05/04 Architektura se zavřenýma očima. Architektura Coop Himmelb(l)au 1968 - 2006, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/13 - 2010/06/27 Není plotna jako plotna, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/05/18 1 + 1 = 3. Paradox jako řešení, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/07/01 - 2010/08/29 Michal Burget, Vladimír Véla: Nebe a dudy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/07/31 - 2010/09/30 Pavel Drda, Ludmila Kovaříková, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2010/08/13 - 2010/08/30 Mezinárodní malířské sympozium / Internationalen Malersymposium, Krajský úřad Jihočeského kraje, vstupní hala, České Budějovice (České Budějovice)
2010/09/02 - 2010/10/17 Richard Konvička: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/09/18 - 2011/01/31 Přírůstky do sbírek Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou v období 2000 - 2010, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/09/18 - 2011/01/31 Přírůstky AJG v období let 2000 - 2010, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/10/27 - 2010/12/05 Jaroslav Valečka: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11-12 Mezi svatyní a obchodním domem. Role muzeí a galerií v dnešní společnosti, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/02 Jak vytrhnout galerii stoličku?, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/16 Kam s tím? Do muzea!, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/11/30 Městské muzeum v Žitavě jako tvůrce identity, kultury a magnet na turisty: Úspěchy, problémy, perspektivy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/09 - 2011/01/31 Temná noc, jasná noc: Měsíc a noc v českém výtvarném umění 19. a 21. století, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/11 14:00 - 18:00 Vánoční tajemství v obrazech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2010/12/11 15:00, 17:00 Vánoční tajemství v obrazech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/01/04 Proměny Alšovy jihočeské galerie pod vlivem změn vnějšího prostředí, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/02/01 - 2011/07/17 Karel Burian, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/02/03 - 2011/03/20 Milan Cais: Pod kůží, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/03/18 - 2011/05/29 Temná noc, jasná noc: Měsíc a noc v českém výtvarném umění 19. a 21. století, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2011/03/24 - 2011/05/08 CZ AT D, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/04/06 - 2011/04/25 Když je tma (výstava prací žáků ZŠ, ZUŠ, SŠ), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/05/01 - 2011/07/17 Ivan Jelínek, Miroslav Páral, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/05/01 - 2011/10/02 Duchcovský porcelán - ateliér figurálního a zdobného porcelánu, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/05/01 - 2011/10/02 Mezinárodní sympozium keramiky Bechyně 2010, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/05/07 - 2011/08/14 Jiří Balcar (1929-1968): Obrazy, kresby, grafika, užitá tvorba, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/05/12 - 2011/06/26 Natálie Gončarova: Obrazy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/06/24 - 2011/09/04 Přírůstky do sbírek AJG na Hluboké nad Vltavou v období 2000 - 2010, Muzeum Vladimíra Preclíka, Bechyně (Tábor)
2011/06/30 - 2011/09/04 Ivana Lomová, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/08/06 - 2011/10/02 Petra Šťastná, Petr Hůza, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2011/08/27 - 2011/12/31 Miloslav Troup: Dílo, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2011/09/08 - 2011/10/23 Zdeněk Burian, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/10/27 - 2011/12/11 Karina Wellmer-Schnell, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2011/12/15 - 2012/02/05 Milan Ressel: Něco se mění, něco zůstává..., Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/02/09 - 2012/04/15 Markéta Zlesáková: Paměť, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/04/04 - 2012/04/25 V knize ukryté (výstava prací žáků ZŠ, ZUŠ, SŠ), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2012/04/19 - 2012/06/24 Bohuslav Reynek: Don Quijote, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/05/01 - 2012/07/17 Jan Benda, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2012/05/01 - 2012/07/17 Iva Ouhrabková: Cestou tvořivé svobody, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2012/05/01 - 2012/09/30 Ústav umění a designu Západočeské univerzity v Plzni, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2012/05/19 - 2012/09/30 František Muzika: Volná tvorba / scénografie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2012/06/28 - 2012/09/09 Mezi symbolismem a surrealismem: České umění první třetiny 20. století ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/08/04 - 2012/09/30 Petra Šťastná, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2012/08/11 - 2012/09/30 Viktor Chalepa: Vychutnejte si svůj drink, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2012/09/19 - 2012/11/18 Odlesk perly: Umění baroka ze sbírky Patrika Šimona, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2012/11/27 - 2013/02/03 Kamil Lhoták: Na kole, na motorce, ve vzduchu, Poštovní muzeum, Praha
2012/11/39 - 2013/02/03 Ááách / Československý filmový plakát 1959–1989, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/02/14 - 2013/03/24 Petr Nikl: Tváře z New Yorku, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/03/27 - 2013/04/14 Kdybych byl architektem..., Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/03/28 - 2013/05/12 Pavel Nešleha: Sedimenty paměti IV, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/04/20 - 2013/06/23 Osvobozování sentimentu (Podoby středoevropského romantismu a biedermeieru), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/04/21 - 2013/10/01 Sochař nebo Zahradník, Zámek Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/05/04 - 2013/07/14 Šárka Radová: Lidi, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/05/04 - 2013/09/29 Markéta Škopková: Cestou dlouhou - věčnou touhou, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/05/16 - 2013/07/17 Nekonečné perspektivy (Krajina a veduty 19. století ze sbírky Patrika Šimona), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/07/13 - 2013/09/29 Andy Warhol: Zlatá šedesátá, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2013/07/18 - 2013/09/01 Tomislav Laux: Obrazy, plastiky & Zdeněk Chmelař: Plastiky, reliéfy, kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/08/03 - 2013/09/29 Michal Gabriel: Predátoři, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/08/03 - 2013/09/29 Markéta Nováková, Daniel Piršč, VŠVU Bratislava ateliér keramiky, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/08/03 - 2013/09/29 Pištěk, Dlouhý, Demartini, Suchánek, Klimeš, Nepraš, Koblasa, Šlapeta, Matyáš, Kouba, Franta, Vachuda, Siegel, Uiberlay, Ressel - Výstava členů Palety vlasti, Nový zámek Kostelec nad Orlicí - Galerie Kinský, Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou)
2013/09/05 - 2013/10/20 Antonín Střížek: Obrazy, které byste chtěli vidět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/10/24 - 2013/12/08 Xénia Hoffmeisterová: 15 minut před usnutím, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2013/12/12 - 2014/02/03 Trapper & Boa (Osudová dobrodružství Jana a Mikoláše Alše), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/02/06 - 2014/03/23 Tomáš Vosolsobě: Čisté dimenze obrazného, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/03/27 - 2014/05/11 Ivan Ouhel: Cesta světla a tmy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/03/29 - 2014/05/04 Josef Geršl: Příběhy barev, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/04/02 - 2014/04/21 Když se hudba vybarví..., Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/05/03 - 2014/09/28 Fenomen B, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2014/05/04 - 2014/09/28 Tvrzení moderny: České sochařství ze sbírky Karly a Davida Železných, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/05/10 - 2014/06/29 Oliva: Chvíle blízkosti, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2014/05/24 - 2014/09/28 Alfred Kubin & Sascha Schneider: Démoni ze země nevědomí, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/05/29 - 2014/07/13 Kája Saudek, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/06/28 - 2014/09/28 Alfons Mucha v zrcadle doby, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2014/07/05 - 2014/09/28 Erika Bornová: Born to Erika, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2014/07/17 - 2014/08/31 Intersalon Asociace jihočeských výtvarníků, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/07/24 - 2014/08/28 Zdenek Seydl, Zámek Třeboň, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2014/09/04 - 2014/10/12 Petr Pavlík: Poutnice kráčí dál, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/09/25 - 2014/11/16 Dimitrij Kadrnožka: Pod tropickou oblohou, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
2014/10/16 - 2014/11/23 Obrazy osvícení (Tibetské umění z českých sbírek), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/11/27 - 2015/01/25 Michal Singer: Utajená hvězda undergroundu, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2014/12/15 - 2015/05/03 Hlad po kráse (Fiktivní podoba Zátkovy sbírky na počátku 21. století), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/02/05 - 2015/04/05 Vladimír Skrepl: Lež a lži, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/02/05 - 2015/04/05 Marie a Zdeněk Preclíkovi: Mezi snem a skutečností, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/02/12 - 2015/04/05 Mark Ther: Das wandernde Sternlein, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/04/24 - 2015/06/28 Psychedelia ve vizuální kultuře beatového věku 1962-1972, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/05/01 - 2015/05/19 Přišla už pošta?, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/05/23 - 2015/06/20 Lukáš Musil: MUSA, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/05/31 - 2015/08/30 Jan Saudek: Intimní (ze soukromého archivu), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/06/07 - 2015/09/29 Sofochyto, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2015/06/28 - 2015/09/27 Daleké blízké, Ilja Repin a ruské umění, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/07/10 - 2015/08/30 Adolf Träger 1888-1965: Krajiny domova, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/07/10 - 2015/08/30 Jiří a Igor Müllerovi: Kouzlo rodného kraje, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/07/31 - 2015/08/31 Ozvěny minulosti (Díla vzniklá na Mezinárodním malířském symposiu 2015), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/08/03 - 2015/10/02 Dílo sezóny: Assumpta z Bílé hory, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/09/04 - 2015/11/08 Smyslné linie (erotické motivy secese a symbolismu), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/09/04 - 2015/11/08 Za pravdu a spravedlnost. Proměny husitství v díle Karla Štecha a Oty Matouška, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/09/10 - 2016/02/14 Zbyněk Sekal: A věci se zvolna berou před se, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2015/09/12 - 2015/12/06 Krajina - sídlo - obraz: Romantický řád Jiřího Jana Buquoye, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2015/11/12 - 2016/01/24 Stano Bellan: Vnitřní život papírového ptactva, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/11/12 - 2016/01/24 Václav Hollar: Barokní krajiny a veduty na grafikách ze sbírky AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/11/12 - 2016/01/24 Hollar Et Alii (Barokní krajiny a veduty na grafikách ze sbírek AJG), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2015/11/13 - 2016/01/24 Krajiny duše: Surrealismus ze sbírky Pražské plynárenské, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/01/28 - 2016/04/10 Sbírka Evy Petrové (Mozaika drobných radostí), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/01/29 - 2016/04/10 Bolestná melancholie (Václav Hejna a expresivní tendence ve 30. letech 20. století), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/03/13 - 2016/06/12 Zbyněk Sekal: A věci se zvolna berou před se, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/04/15 - 2016/06/26 Adrenalin! (Umění & sport v českém umění 20. století), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/04/15 - 2016/06/26 Pišišvorové - Fantaskní tvorba Aloise Boháče, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/04/15 - 2016/06/26 Josef Bartuška: Stíny života (Josef Bartuška a fotografická tvorba ze 30. a 40. let 20. století), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/04/16 - Meziprůzkumy: Sbírka AJG 1300-2017, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/05/04 - 2016/06/20 Václav Mergl: Sekvence zastaveného času, Dům Štěpánka Netolického, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2016/05/15 - 2016/10/02 Krása bude křečovitá: Surrealismus v Československu 1933-1939 / Beauty Will be Convulsive: Surrealism in Czechoslovakia 1933-1939, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/06/05 - 2016/10/02 Čaj um prum, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2016/06/25 - 2016/10/02 Jaromír 99: Mezery. Vyprávění mezi sekvencemi, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/07/01 - 2016/09/11 Kristina Dufková: Mami, Tati, díky!, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/07/01 - 2016/10/02 André Breton, Paul Eluard a Suzanne Muzardová, 31 koláží: Pařížští surrealisté a český surrealismus v dokumentech, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/13 - 2017/01/22 Hippolyt Soběslav Pinkas (1827-1901). Realismus českého Pařížana, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/16 - 2017/01/15 Kouzlo křehkosti. Výběr plastik ze sbírek AJG, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2016/10/23 - 2017/02/26 Patrik Hábl: V architektuře malby, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/11/12 - Patrik Hábl: V architektuře malby. 2. část, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2016/12/08 - 2017/02/12 Cesty imaginace - Meziválečná avantgarda ze sbírek Alšovy jihočeské galerie, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2017/01/26 - 2017/04/16 Miloslav Troup: Paříž Paříž, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/01/26 - 2017/04/16 Petr Kubeš: Kuběs rozostřeno, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/01/27 - 2017/04/16 Friedrich Feigl: Oko vidí svět, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/03/18 - 2017/06/18 Impresionismus! Nálady a imprese ve francouzském a českém umění, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/04/22 - 2017/07/09 Alén Diviš málo známý a neznámý, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/04/23 - 2017/07/09 Error (Alegorický princip v českém poválečném malířství a sochařství ze sbírek AJG), Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/05/02 - 2017/07/09 Jiří Šalamoun: Maxipsem v animaci / Giant Dog of Animation, Dům Štěpánka Netolického, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2017/05/13 - 2017/10/01 Válečné plakáty 1914-1918 / War posters 1914-1918, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/06/03 - 2017/10/08 Po stopách českých prvorepublikových zahradních architektů, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2017/06/03 - 2017/10/08 Malé připomenutí - Josef a Ondřej Vajce, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2017/06/04 - 2017/10/08 Kouzlo hlíny (poklady z depozitáře bechyňské keramické školy), Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2017/06/25 - 2017/10/01 Victor Vasarely, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/07/13 - 2017/09/03 Aleš Krejča: Váhy mého času, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/07/13 - 2017/09/03 Svatopluk Klimeš: Oživlé tapety, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/07/14 - 2017/09/03 Raketa letí do Budějc, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2017/10/22 - 2018/02/11 Tereza z Davle: Neue Mädchen, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2017/11/11 - 2018/02/04 Hadí muž a tanečnice. Bosé nohy a jiné zajímavosti (Podoby manéžové, varietní a potulné zábavy ze sbírek Alšovy jihočeské galerie), Dům Štěpánka Netolického, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2018/01/19 - 2018/04/08 Písek do hodin: Václav Rožánek, František Roman Dragoun, Roman Kubička, Galerie Mariánská, České Budějovice (České Budějovice)
2018/01/19 - 2018/04/08 Sexies! Vždyť přeci létat je snadné... (Figurální psychedelie a jiné kratochvíle z konce 60. a ze 70. let), Galerie Mariánská, České Budějovice (České Budějovice)
2018/03/18 - 2018/05/27 Košická moderna (Kontexty meziválečného umění), Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2018/04/26 - 2018/07/08 Člověk člověku člověkem, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2018/05/01 - 2018/06/03 Herní světy: Další level české animace, Dům Štěpánka Netolického, Třeboň (Jindřichův Hradec)
2018/05/19 - 2018/10/07 Pohledy do palety - Česká krajinomalba ze sbíreky Kooperativy, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2018/06/09 - 2018/10/07 František Kupka: Člověk a Země, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2018/06/15 - 2018/10/07 Petra Křivová Pešková: Křížová cesta, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2018/06/15 - 2018/10/07 Sympoziální keramika: 1966-2012, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2018/06/22 - 2018/10/07 Alšova země. Cestou necestou, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2018/06/28 - 2018/09/30 Teodor Buzu: Akvarelové prázdniny, Ladislav Hodný: Obrazy, Galerie Mariánská, České Budějovice (České Budějovice)
2018/07/20 - 2018/09/30 Bydlet spolu: České kolektivní domy, Galerie Mariánská, České Budějovice (České Budějovice)
2019/06/09 - 2019/10/13 Pasta Oner, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2019/07/11 - 2019/10/06 Nezlomní: Od Franze Kafky po sametovou revoluci. Jeden z možných průřezů českým uměním 1918-1989 / The Steadfast: From Franz Kafka to the Velvet Revolution. An Alternate Overview of the Czech Art During 1918-1989, Obecní dům, Praha
neuvedeno Jan Cihla, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Gotické umění jižních Čech a Šumavy, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Nejstarší státní česká odborná škola keramická v Bechyni, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
stálá expozice České sochařství 20. století, Alšova jihočeská galerie, zámecká jízdárna, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Mezinárodní keramická sympozia 1996-2008, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
stálá expozice Sbírka malířství Alšovy jihočeské galerie, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
stálá expozice Flámské a holandské malířství 16. - 18. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)

 

adresa:
obec: